Euro Cucina to jedno z najważniejszych wydarzeń świata designu, które dostarcza inspiracji i wyznacza trendy. Nieodłączną częścią targów jest stworzony przez firmę Kesseboehmer "Raport Trendów", który zawiera kuchenne aranżacje i pozwala w każdej chwili sięgnąć po informacje o tym co nowe, piękne i funkcjonalne.

Kuchenne nowości, z ostatnich targów Euro Cucina w Mediolanie, tradycyjnie zostały podsumowane w 250-stronicowym "Raporcie Trendów". To cenne źródło inspiracji, które z pewnością dostarczy świeżych pomysłów na urządzanie wnętrz projektantom i architektom.

W raporcie znajduje się wiele pięknych zdjęć, które zostały wykonane na stoiskach producentów kuchni. Publikacja nie tylko cieszy oko, ale zapewnia też przekrojowy przegląd całej obecnej oferty, dostarczając aktualnych informacji o tym, co nowe, piękne, funkcjonalne i wygodne w kuchni.

Dla łatwiejszego poruszania się po zamieszczonych treściach, poszczególne aranżacje zostały podzielone przez twórców raportu na 19 ogólnych sekcji, które stanowią jednocześnie odrębne rozdziały. Tematyka skupia się wokół takich dziedzin jak: "Architektura", "Materiały", "Dekoracje" oraz "Organizacja".

"Raporty Trendów" można przeczytaj tu:
https://peka.pl/euro-cucina-trend-report-20182019

Katalog w luksusowym wydaniu można będzie otrzymać podczas szkolenia poświęconego Euro Cucina oraz ergonomii w kuchni, które odbędzie się 30. października w showroomie PEKA w warszawskim C. H. Panorama (lokal11). Swoimi wrażeniami z Salone del Mobile w Mediolanie podzieli się Dagmara Jakubczak, autorka bloga FORelements.pl oraz YouTube’owego kanału Akademia Dagmary. Przedstawiciele marki PEKA podpowiedzą natomiast, jak połączyć najnowsze trendy z ergonomią w kuchni. Aby zarejestrować się na wydarzenie wystarczy wysłać mail na adres marketing@peka.pl.

Więcej informacji na: https://peka.pl/