Przedstawiamy laureatki konkursu na najlepszą przestrzeń mieszkalną, organizowanego w ramach kursu projektowania wnętrz przez Niepubliczną Placówkę Oświatową CREATOR. I miejsca zdobyły Liliana Rutka z Warszawy, Anna Kunicka z Krakowa, Natalia Dymkowska z Wrocławia oraz Magdalena Łabędź z Krakowa.

Firma CREATOR jako jedyna w branży, opracowała autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym. Są one prowadzone w czterech polskich miastach: Gdyni, Krakowie, Warszawie i Wrocławiu. Kursy CREATOR to projekt cyklicznych zajęć szkoleniowych, skierowany zarówno do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę. projektowaniem, jak i do profesjonalistów, zamierzających doskonalić swoje umiejętności.

proj. Liliana Rutka

Ucz się od najlepszych architektów, projektantów i designerów

Wykładowcy to wykwalifikowana kadra złożona z przedstawicieli środowiska akademickiego, a także cenionych architektów, projektantów wnętrz i designerów. Zajęcia przyjmują formę wykładów, prezentacji, a także interaktywnych zajęć warsztatowych. Taka formuła umożliwia uczestnikom zdobycie umiejętności, szczególnie pożądanych na rynku.

proj. Anna Kunicka

Uczestnicy realizują własne etiudy projektowe, ćwiczą także umiejętności komponowania przestrzeni. Poznają wiedzę z zakresu historii sztuki, rysunku technicznego i odręcznego, wizualizacji, wykorzystania barw i materiałów. Doskonalą też manualne zdolności z zakresu rysowania i malowania.

Podczas zajęć warsztatowych zajmują się aranżacjami zadanych przestrzeni o określonych funkcjach. Dzięki temu, po zakończeniu kursu są kompleksowo przygotowani do pracy w zawodach projektanta wnętrz, dekoratora i stylisty. Ofertę wzbogacają szkolenia oraz praktyczne zajęcia fakultatywne organizowane specjalnie dla uczestników w showroomach wnętrzarskich i pracowniach projektowych.

proj. Natalia Dymkowska

Dobry start - certyfikat w formie świadectwa MEN

Zajęcia kończą się prezentacją i obroną, tworzonych przez uczestników projektów zaliczeniowych. Specjaliści oceniają, a następnie wybierają najlepsze prace projektowe. Oprócz możliwości zaistnienia w branży, na zakończenie kursu otrzymują certyfikat w formie świadectw MEN, potwierdzający zdobytą wiedzę i kwalifikacje zawodowe.

Kolejna edycja kursów komputerowych projektowania wnętrz CREATOR odbędzie się na wiosnę w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu.
Więcej informacji znajdą Państwo na: www.creator.net.pl 

proj. Magdalena Łabędź, sypialnia

Laureatki kursu komputerowego projektowania wnętrz CREATOR

Liliana Rutka - Warszawa

Zawodowo związana jest z branżą budowlaną, praca w firmie deweloperskiej umożliwia jej udział w całym procesie inwestycyjnym od etapu projektowania do oddania budynku do użytkowania, a aranżacja wnętrz jest finalnym etapem całego procesu. Interesuje ją nowoczesna architektura, w szczególności ceni sobie projekty hiszpańskiego architekta Santiago Calatrava oraz polskiej pracowni Mobius Architekci. Lubi wnętrza w stylu skandynawskim oraz nowojorskim. Wolny czas spędza poza miastem, najczęściej w górach. Kocha odkrywać nowe miejsca - zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami.

Liliana Rutka, proj. Liliana Rutka

Natalia Dymkowska - Wrocław

Laureatka jesiennej edycji kursu Creator w 2018 r. we Wrocławiu. Ukończyła studia inżynierskie oraz magisterskie na kierunku Gospodarka Przestrzenna. Od najmłodszych lat wykazuje zamiłowanie do architektury. Jako nastolatka była laureatką wielu lokalnych konkursów plastycznych. Jest przykładem tego, że umysł ścisły może współgrać z kreatywnością, twórczością i wrażliwością na piękno. W wolnym czasie lubi słuchać dobrej muzyki, a jej sposobem na poznawanie świata są podróże.

Natalia Dymkowska, proj. Natalia Dymkowska

Anna Kunicka - Kraków

Z wykształcenia ekonomista, zawodowo od prawie 15 lat rozwija się w marketingu. Jej pasją jest architektura, projektowanie i aranżacja wnętrz. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na podróże. To one dostarczają jej wielu wrażeń, pobudzają zmysły, inspirują. Kocha aktywny wypoczynek: narty, fitness, rower, a od niedawna również jazdę motocyklem. Prywatnie mama Mai i Filipa.

Anna Kunicka, proj. Anna Kunicka

Magdalena Łabędź - Kraków

Laureatka edycji kursu Creator zakończonej w lipcu 2018 r. w Krakowie. Ukończyła kierunek Animacja Kultury na UJ. Twórczo realizowała się w różnych dziedzinach, ale najdłużej, bo aż 10 lat, tańczyła w teatrze tańca współczesnego. Fascynacja wnętrzami, architekturą, przestrzenią towarzyszy jej od dawna, ale kurs projektowania wnętrz w Creatorze zaostrzył jej apetyt na dalszy rozwój w tym kierunku. Jej najpiękniejsze dzieło powstało we współpracy z ukochanym mężem, skończyło niedawno roczek i ma na imię Helena.

Magdalena Łabędź, proj. Magdalena Łabędź