Dzisiaj miało miejsce najbardziej wyczekiwane wydarzenie sezonu. Najmłodsze i najciekawsze pod względem zakupowo-rozrywkowym miejsce na mapie Warszawy, powitało pierwszych gości dziś o godzinie 12.00. Gospodynią wydarzenia była dziennikarka i prezenterka radiowa Gabi Drzewiecka.

Wielkie otwarcie Galerii Młociny!

Podczas wielkiego otwarcia towarzyszyły jej Joanna Krupa i Joanna Horodyńska. Organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji trwających aż 4 dni od czwartku do niedzieli. Dziś można było się spotkać i porozmawiać o modzie z Joanną Krupą, Joanną Horodyńską i Tamarą Gonzalez Perea, znaną jako Macademian Girl.

W specjalnie zaaranżowanej Strefie Inspiracji Fashion&Beauty celebrytki doradzały, ale i tworzyły własne ekotorby. Rozmowy i animacje poprowadziła dziennikarka radiowa Gabi Drzewiecka.

W godzinach popołudniowych, w Hali Hutnik, Mateusz Zielonka - zwycięzca 6. edycji programu MasterChef, zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne, a na głównej scenie makijażystka gwiazd - Magda Pieczonka - pokaże najmodniejsze makijaże sezonu. Wieczorem przed wejściem głównym do galerii odbędzie się koncert Bielańskiej Orkiestry Rozrywkowej, czyli projektu stworzonego przez Krzysztofa Pszonę i jego band specjalnie na otwarcie Młocin. Orkiestra wraz z ośmioma polskimi artystami reprezentującymi odmienne pokolenia zaprezentowała aranżacje inspirowane muzyką Warszawy i Bielan.

Od dziś do niedzieli poza spotkaniami ze znanymi i lubianymi, będzie można skorzystać z całej masy przeróżnych atrakcji i animacji przygotowanych przez marki obecne w Galerii Młociny. Karolina Limbach i inne stylistki będą udzielały porad stylizacyjnych w Strefie Inspiracji Fashion & Beauty.

W tej samej strefie będzie można skorzystać z usług wykonania darmowego makijażu by Sephora oraz darmowych fryzur, przetestować nowości kosmetyczne i posłuchać porad wykwalifikowanych ekspertek w dziedzinie makijażu.

Weekend w Galerii Młociny - co przed nami?

Jutro na Dechach będzie miała miejsce pierwsza od dawna prawdziwa bielańska potańcówka.

Kochający modę i performace będą mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami w sobotę 25 maja. Anna Jujka i jej grupa taneczna oraz ich goście Ida Nowakowska, Julia Kuczyńska - Maffashion, Jakob Kosel i Łukasz Urbański wezmą udział w jedynym w swoim rodzaju ambiencie modowym, o którym później porozmawia z nimi Gabi Drzewiecka. Maffashion i Jakob Kosel spotkają się także z fanami w Strefie Inspiracji Fashion&Beauty.

Wisienką na torcie będzie pokaz najmodniejszych fryzur przygotowany przez mistrza grzebienia - Łukasza Urbańskiego.

W sobotni wieczór swoją inaugurację będzie miała również Bielańska Strefa Komediowa z wyjątkowymi spektaklami improwizowanymi w wykonaniu Resortu Komedii.

W niedzielę organizatorzy zaplanowali atrakcje idealne na ten dzień tygodnia. Damian Kordas – zwycięzca 4. edycji programu MasterChef przygotuje propozycje deserów na Dzień Matki.

Po południu na Dechach odbędzie się Dziecięcy Teatr Improwizacji. Atrakcje dla dzieci zaplanowano przez całe 4 dni od otwarcia. Będą się one odbywały w dedykowanej Strefie dla najmłodszych. Na wszystkich czeka też loteria z ponad 7500. nagród o łącznej wartości powyżej 700 tys. złotych.

Nagrodą główną w loterii będzie premierowy mercedes B180.

Do Młocin będzie dowozi specjalny eventowy „Tramwaj do Młocin”, który swoją przestrzenią zaskoczy wzbudza zachwyt warszawiaków. Nic dodać, nic ująć tylko wpadać na Młociny!