Aktualna oferta marki KOŁO to harmonijne połączenie stylu oraz jakości, które z pewnością zainteresuje miłośników designu, szukających nowych rozwiązań do łazienki. 

Kabiny prysznicowe GEO marki KOŁO

Nowa kabina prysznicowa GEO marki KOŁO została zaprojektowana w taki sposób, by zagwarantować maksymalną wygodę podczas kąpieli. Posiada ona wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu drzwi nie chwieją się, a ich stabilność jest lepiej chroniona.

Ciekawym rozwiązaniem jest uchwyt do otwierania drzwi umieszczony w profilu - drzwi pozostają dzięki temu gładkie na całej powierzchni i prezentują się bardziej stylowo.

W ofercie GEO znajdują się zarówno kabiny kwadratowe, jak i półokrągłe. Wybór wariantu to kwestia indywidualna. Producent zapewnia, że najnowsza kabina GEO marki KOŁO pozwala skonfigurować strefę prysznicową dokładnie według potrzeb - od drzwi przesuwanych, przez otwierane klasycznie, aż po wyeksponowaną kabinę.

Co więcej - powierzchnia każdej kabiny pokryta jest specjalną powłoką Reflex KOŁO, więc do jej pielęgnacji wystarcza delikatna ściereczka. Koniec męczącego szorowania!

W serii znajduje się 7 rodzajów kabin.

GEO marki KOŁO daje pewność, że każda kąpiel będzie naprawdę odprężającym momentem.

Seria MODO marki KOŁO - miski WC i meble łazienkowe

Marka KOŁO wprowadza nowe produkty w kolekcji ceramiki i mebli łazienkowych MODO. Znajdziemy wśród nich miskę ceramiczną MODO Pure z ukrytymi mocowaniami, bidet oraz dwie nowe deski. Teraz skomponowanie idealnej łazienki będzie jeszcze łatwiejsze.

Elegancka kolekcja ceramiczna KOŁO powiększyła się o nową miskę WC MODO Pure. Miska została zaprojektowana od nowa, w taki sposób, by ukryć mocowania, co sprawia, że prezentuje się ona bardziej elegancko i jest łatwiejsza do utrzymania w czystości.

Seria została powiększona również o bidet wiszący, również wyposażony w ukryte mocowania.

Nowością w kolekcji są także dwa kolejne wzory desek. Wersja standardowa, w której pokrywa nachodzi na siedzisko oraz wariant slim, gdzie siedzisko i pokrywa są identycznej grubości.

Wszystkie miski toaletowe MODO są dostępne w technologii Rimfree®, czyli bez wewnętrznego rantu.

Kolekcja MODO to również stylowe meble łazienkowe. Zostały one wykonane z płyty wilgocioodpornej, dzięki czemu są wyjątkowo trwałe. Wszystkie szafki podumywalkowe wyposażono w duże, głębokie szuflady do przechowywania kosmetyków i akcesoriów łazienkowych.

Szuflady zaopatrzone są w mechanizm cichego domykania soft-close, zwiększający komfort użytkowania. Standardowo w szafkach podumywalkowych blendy, wypełniające przestrzeń między szufladami, są w kolorze chrom.

Istnieje jednak możliwość skompletowania dodatkowych blend, w zależności od potrzeb i upodobań użytkownika, w kolorach: dąb i wenge.

Nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i doskonała jakość kolekcji MODO marki KOŁO pozwalają uzyskać wymarzony efekt w każdej łazience!

Więcej informacji na: www.kolo.com.pl