Firma Fyrklövern - wiodący producent luksusowej porcelany, cenionej przez pasjonatów oryginalnego designu najwyższej jakości - świętuje 45 lecie działalności w Skandynawii i jubileusz obecności na polskim rynku. Już od 5 lat Fyrklövern kreuje w Polsce trendy aranżacyjne, dostarczając najwyższej jakości produkty, wyróżniające się zachwycającym wzornictwem. Przez ten czas, firma zdobyła szerokie uznanie, a Fyrklövern można śmiało uznać za symbol tradycji i wytwornej stylizacji stołu i aranżacji wnętrz.

Design tworzony z pasją

Wywodząca się ze Szwecji oraz działająca od ponad 45 lat w Skandynawii oraz od 5 lat w Polsce firma Fyrklövern, zachwyca niezwykłym asortmentem. W portfolio marki znajdują się ekskluzywne, luksusowe serwisy obiadowe i kawowe, eleganckie sztućce, kieliszki oraz ekskluzywne artykuły dekoracji wnętrz.

Unikalne wzornictwo Fyrklövern jest dziełem wielu wybitnych projektantów i artystów; w tym m.in. Larsa Wallina (wybitnego szwedzkiego projektanta couture, tworzącego dla gwiazd i dworu królewskiego), czy światowej sławy duetu projektantów Gitte Dyrberg i Henning Kerna.

Znakiem rozpoznawczym porcelany Fyrklövern są materiały najwyższej jakości oraz unikalne wzornictwo - ręcznie nanoszone dekory z 18-karatowego złota i prawdziwej platyny. Urzekające bogactwo i różnorodność produktów, pozwalają tworzyć wyjątkowe aranżacje stołu na każdą okazję - w stylu klasycznym, nowoczesnym, romantycznym czy glamour.

Dla podkreślenia ekskluzywności, każdy z porcelanowych elementów serwisu opatrzony jest sygnaturą firmy gwarantującą autentyczność i najwyższą klasę produktu. Do bestsellerów marki zaliczamy zastawy porcelanowe tj.: Celebration, Victoria, Polska 100, Magic Garden, Nordic Birds, Lace czy Diamond.

Fyrklövern w Polsce

Na rynku polskim firma Fyrklövern zadebiutowała z ogromnym sukcesem pod koniec 2014 roku. Obecnie warszawski zespół polskiego oddziału firmy tworzy ponad 40 osób, które z pasją i kreatywnością angażują się we współtworzenie oraz lansowanie nowych trendów, a przede wszystkim dbają o najwyższy poziom profesjonalizmu w Obsłudze Klienta.

- To dla nas wielki zaszczyt, iż już od 5 lat cieszymy się zaufaniem tysięcy wymagających Klientów i możemy dostarczać im unikalne produkty, które łączą w sobie doskonałą jakość, ekskluzywność, funkcjonalność oraz najnowsze trendy - mówi Katarzyna Gorzkowska-Pasek, Dyrektor Generalna Fyrklövern Polska.

- Priorytetem jest dla nas budowa długoterminowych relacji z naszymi Klientami. Odpowiadamy na ich oczekiwania, zarówno w zakresie unikalnego wzornictwa oraz jakości na najwyższym, światowym poziomie, jak i doskonałej obsługi. Inspirujemy, zapewniamy indywidualne doradztwo - tak, by każdy kupujący mógł poczuć się naprawdę wyjątkowo. Satysfakcja i zaufanie Klientów jest dla nas najlepszą motywacją, a fakt, iż Fyrklövern zagościł na tak wielu polskich stołach, stając się nieodłącznym towarzyszem rodzinnych spotkań i wyjątkowych uroczystości - to szczególny powód do dumy.