archiDAY Spotkanie na śniadanie to cykl porannych spotkań branżowych dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, odbywający się co miesiąc w innym mieście w Polsce. Tym razem odbędzie się 29 stycznia w Poznaniu.

Na czym polega archiDAY?

Każde spotkanie ma temat przewodni i kilku gości specjalnych. Jednym z punktów programu jest wykład “Architekt w podróży”, w ramach którego zaproszony gość opowiada o swoich inspiracjach i obserwacjach ze świata, czy też "Design story", będący opowieścią na temat konkretnego projektu, na podstawie którego architekt dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

W ubiegłym roku poruszano tematy takie jak nisze i specjalizacje pracowni projektowej, realizacje polskich pracowni na świecie, wizerunek i narzędzia komunikacji pracowni projektowej oraz udział w konkursach branżowych.

Kto odwiedza archiDAY?

Swoim doświadczeniem podzieli się m.in. Sotyrys Pantopulos / Digital Effect Design Studio, Kasia Ptak / Warsaw Home, Dominika J. Rostocka, Jakub Wiśniewski / JMW Architekci, Monika i Adam Bronikowscy / Hola Design, Krystyna Mikołajska, Ida Mikołajska / Mikołajska Studio, Yassen Hristov, Marcin Poboży / HSH PR, Marta Czerkies / Home Designer, Patrycja Suszek-Rączkowska / POCO Design, Jakub Majewski i Łukasz Pastuszka / MooMoo Architects, Malwina Morelewska / Projekt Mimo, Iza Gemzała / Prosty Plan, Zuzanna Dominów / Homebook.

Spotkania, podczas których serwuje się śniadania z całego świata, odbywają się w przyjemnej atmosferze, przy muzyce, w pięknych wnętrzach. Jest to wyjątkowa okazja do budowania nowych relacji biznesowych i przyjemna forma spędzenia czasu w gronie najlepszych specjalistów z branży. Do tej pory archiDAY gościlł w Białymstoku, Łodzi, Sopocie, Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

Zapraszamy wszystkich architektów i projektantów wnętrz do uczestnictwa w spotkaniach. Wystarczy się zarejestrować na stronie archiday.pl. Magazyn Czas na Wnętrze objął patronatem to wydarzenie.

Program spotkania archiDAY w Poznaniu

9:00 REJESTRACJA

9:15 Rozpoczęcie, przedstawienie archiPARTNERÓW

9:30 STRATEGIA: fanaberia wielkich wnętrzarskich marek czy konieczność konkurencji na wolnym rynku w branży designu?

Justyn Czekański / Better & Company Consulting ​

10:00 Jak pozyskać klienta z zagranicy i jak z nim pracować. Studium dwóch projektów oddalonych od siebie o 9.000 km

Łukasz Pastuszka / MooMoo Architects

10:30 PRZERWA

11:30 Płynne obszary projektowe Maja Ganszyniec / Studio Ganszyniec ​

Podczas całego wydarzenia w godzinach 9:00 - 13:00 Śniadanie, rozmowy, networking.