Moda na złote dodatki utrzymuje się od wielu sezonów, a na rynku pojawiają się co raz to nowsze elementy wyposażenia wnętrz oraz dekoracje w tym wybarwieniu. PAP DECO wychodzi naprzeciw potrzebom tych, którzy pragną wprowadzić do swojego wnętrza nutę luksusu i wyrafinowania, oferując możliwość pokrywania uchwytów oraz dekoracji ściennych 24K złotem.

Uchwyt meblowy, Paper Long S, ArtCollection 120x40x35 mm, ok. 380 zł

Dodatki z prawdziwego złota nie tylko nadają wnętrzu elegancji, ale posiadają wiele innych zalet związanych chociażby z funkcjonalnością.

Uchwyt meblowy, Shir M, ArtCollection 205x30x20 mm, ok. 310 zł

Złota powłoka galwaniczna chroni naturalne mosiężne elementy przed upływem czasu, nie reagując na warunki atmosferyczne. Może być zatem stosowana zarówno we wnętrzach o podwyższonej wilgotności takich jak chociażby łazienki czy kuchnie, jak i na zewnątrz, np. w ogrodzie.

Uchwyt meblowy, Tif S, ArtCollection 63x40x35 mm, ok. 230 zł

Mosiężne elementy pozłacane 24K złotem sprawdzą się więc na drzwiach wejściowych czy pod prysznicem jako wieszaki ścienne.

Uchwyt meblowy, Akant, ArtCollection ∅ 73x25, ok. 250 zł

Mosiężne uchwyty oraz dekoracje ścienne od PAP DECO pokryte złotem mogą być wykończone na błysk lub mat, w zależności od projektu.

Więcej informacji na: www.mosiezneuchwyty.pl