Mamy już 10 lat! Magazyn Czas na Wnętrze obchodzi jubileusz dziesięciolecia. Za nami pierwsza dekada pięknego designu. Przed nami kolejne lata. Ufamy, że spędzicie je Państwo z nami!

Pięknie jest świętować! Zwłaszcza, jeśli jubileusz jest okazją do przynoszących prawdziwą dumę podsumowań. Magazyn Czas na Wnętrze w tym roku obchodzi dziesiątą rocznicę powstania. To już ten moment, kiedy można z dumą popatrzeć wstecz. Bo też czas okazał się dla Czasu na Wnętrze nadzwyczaj łaskawy. Przyniósł nam wiele nagród i wyróżnień, a, co najważniejsze, spotkaliśmy Państwa - naszych Czytelników. Ludzi ciekawych, uważnych, a przy tym krytycznych.

To dla Was co miesiąc szykujemy magazyn, znajdujemy najnowsze trendy, najpiękniejsze wnętrza, najbardziej inspirujące nowości. Naszą historię podsumowuje materiał jubileuszowy (str. 8). Przedstawiamy w nim dotychczasowe sukcesy, zaznaczając jednakże, że mamy apetyt na kolejne!

Rozpoczynamy także nowy cykl Ambasadorzy Dobrego Designu (str. 70). Co miesiąc będziemy w nim prezentować osoby, dzięki którym nasze życie jest piękniejsze. W tym numerze pokazujemy dokonania najlepszych polskich projektantów wnętrz, stylistów i fotografików. To zaszczyt móc z nimi dla Państwa pracować!

Jubileuszowy numer kupisz pod adresem: https://ulubionykiosk.pl/wydawnictwo/5-czas-na-wnetrze

Przejrzyj online: https://ulubionykiosk.pl/demo/5-czas-na-wnetrze/3492