Z okazji naszych urodzin przez cały rok prezentujemy archiwalne okładki Czasu na Wnętrze. Wasze zadanie to wybranie tej, którą uważacie za najlepszą. W tym numerze zapraszamy do głosowania na jedną z wakacyjnych okładek CnW. Nagrodą są trzy zestawy naturalnych kosmetyków GoArgan + !

Do wygrania!

Trzy zestawy kosmetyków z serii GoArgan + To naturalne kosmetyki do twarzyi ciała, w których składzie zastosowano tłoczony na zimno orientalny olejek arganowy oraz rodzime oleje z bogactwem składników odżywczych. W olejku do pielęgnacji cery naczynkowej zastosowano kiełki pszenicy, a w tym głęboko odżywiającym do ciała – pestki malin. www.novakosmetyki.pl 

Zasady zabawy

Obejrzyj wszystkie wakacyjne okładki Czasu na Wnętrze. Wybierz swoją ulubioną. Następnie napisz kilka zdań o tym, dlaczego wybrana przez Ciebie okładka jest najlepsza. Co Ci się w niej podoba? Co zwróciło Twoją szczególną uwagę? Meble, dekoracje, a może klimat zdjęcia? Swoją odpowiedź prześlij do nas na adres: jubileusz@czasnawnetrze.pl.

Na Wasze wiadomości czekamy do 15 sierpnia 2020 roku. Ze wszystkich wiadomości redakcja wybierze trzy najlepsze uzasadnieniea które zostanie nagrodzone zestawami kosmetyków z serii GoArgan + oraz dodatkowo przyzna 10 półrocznych prenumerat magazynu Czas na Wnętrze.