Z okazji naszych urodzin przez cały rok będziemy prezentować archiwalne okładki Czasu na Wnętrze. Wasze zadanie to wybranie tej, którą uważacie za najlepszą. W tym numerze zapraszamy do głosowanie na jedną z wrześniowych okładek CnW. Nagrodą jest wspaniały zestaw od marki Rosenthal!

Do wygrania!

Kubek z serii Biała Maria oraz książka „Rosenthal w Polsce”. Zestaw dla każdego miłośnika designu. Kawa pita z kubka wykonanego z najwyższej jakości porcelany marki Rosenthal smakuje jeszcze lepiej, gdy towarzyszy wyjątkowej lekturze! www.rosenthal.pl 

Zasady zabawy

Obejrzyj wszystkie wrześniowe okładki Czasu na Wnętrze. Wybierz swoją ulubioną. Następnie napisz kilka zdań o tym, dlaczego wybrana przez Ciebie okładka jest najlepsza. Co Ci się w niej podoba? Co zwróciło Twoją szczególną uwagę? Meble, dekoracje, a może klimat zdjęcia? Swoją odpowiedź prześlij do nas na adres: jubileusz@czasnawnetrze.pl.

Na Wasze wiadomości czekamy do 30 września 2020 roku. Ze wszystkich wiadomości redakcja wybierze jedno najlepsze uzasadnienie, które zostanie nagrodzone zestawem upominkowym od marki Rosenthal oraz dodatkowo przyzna 10 półrocznych prenumerat magazynu Czas na Wnętrze.