Sprzątanie, pranie, zmywanie i używane przez nas płyny niszczą jakże wrażliwą skórę rąk. Dochodzi do uszkodzenia naturalnej bariery i ochronnej dłoni, która broni je przed utratą wilgotności. W efekcie skóra staje się przesuszona, pęka, pojawiają się zaczerwienienia. Taka skóra starzeje się znacznie szybciej niż powinna.

Częste mycie rąk może się wydawać prozaiczną czynnością. Okazuje się, że to dość istotna sprawa i każdy powinien pamiętać, że czyste dłonie zapobiegają wielu chorobom. Jednak częste mycie dłoni sprawia że stają się one suche a mydło szybko się kończy. Naturalne żele do mycia rąk nie tylko skutecznie oczyszczają ale również pielęgnują.

Sylveco nawilżający żel do mycia rąk to naturalny, delikatny żel myjący, do codziennej pielęgnacji. Zamiast tradycyjnego mydła, zawiera bardzo łagodne środki myjące, które skutecznie oczyszczają i nie podrażniają nawet najbardziej wrażliwej skóry.

Ekstrakt z liści podbiału pospolitego posiada właściwości nawilżające i ochronne, przyspiesza regenerację skóry i łagodzi zaczerwienienia. Gliceryna, panthenol i mocznik przywracają skórze miękkość, gładkość i zapobiegają wysuszeniu. Żel posiada fizjologiczne pH, a dodatek naturalnego olejku pomarańczowego tonizuje i pozostawia na dłoniach uczucie pachnącej świeżości.

Od teraz jest już dostępny w dużym opakowaniu o pojemności 2 litrów, które pozwala na uzupełnienie zapasu ulubionego żelu Sylveco bez konieczności ponownego kupowania produktu z pompką. Doskonale myje dłonie, pozostawia na nich przyjemny zapach, a dodatkowo nie wysusza.

Więcej informacji na: www.sylveco.pl