Bezpłatna aplikacja fischer Professional została stworzona z myślą o wykonawcach i rzemieślnikach. Zoptymalizowana i wzbogacona wersja zawiera nowe funkcje oparte na potrzebach użytkowników i ma właśnie premierę na polskim rynku!

"Po uruchomieniu aplikacji fischer Professional ponad rok temu, szybko okazało się, że wypełniła znaczącą lukę w komunikacji", mówi Matthias Schneider, kierownik działu usług cyfrowych w firmie fischer.

"Wielu profesjonalnych użytkowników w Niemczech, Francji oraz Wielkiej Brytanii, korzysta już z opcji otrzymywania informacji i porad na temat technologii mocowania fischer, niezależnie od czasu i miejsca w którym się znajdują."

Matthias Schneider, kierownik działu usług cyfrowych w firmie fischer

Ogromne wartości dodane, które niesie ze sobą aplikacja zostały docenione - przyznaniem nagrody Digital Champions Award w Niemczech w kategorii "Digital Customer Experience".

Dodatkowe optymalizacje sprawiają, że znalezienie odpowiedniego mocowania i wszelkich innych informacji z nim związanych, w aplikacji jest szybsze, łatwiejsze i bardziej dopasowane do potrzeb użytkownika. Wyszukiwanie produktu zostało ulepszone na podstawie zachowań użytkowników, dodatkowo wprowadzając nowe udogodnienia.

Użytkownicy, mogą na przykład rozmawiać bezpośrednio z poziomu aplikacji, z inżynierami fischer w kwestii złożonych pytań. Wygląd aplikacji podlega pełnej personalizacji: najczęściej używane funkcje mogą być teraz umieszczone na głównym ekranie aplikacji, w formie kafelków. Umożliwia to użytkownikom dostęp do często używanych funkcji zaraz po uruchomieniu aplikacji. Funkcje te obejmują: doradztwo ws. zamocowań, które intuicyjnie sugeruje najbardziej odpowiednie rozwiązanie przy wprowadzaniu odpowiednich parametrów. Aplikacja może wyświetlać lokalnych dystrybutorów, aby umożliwić użytkownikom zakup produktu w sklepie stacjonarnym lub dokończenie zamówienia za online.

Dostępne są tutoriale online, które wyjaśniają i przedstawiają funkcje i zalety w czytelny i prosty sposób, na przykład poprzez animacje i grywalizację. Użytkownicy mogą także zasięgnąć informacji o aplikacji, na specjalnie dedykowanej mikrostronie.

Aplikacja jest dostępna w wersji na Androida i iOS. Można go znaleźć i zainstalować na smartfonie, wyszukując "fischer Professional" w Apple Store lub Google Play Store.

Więcej informacji na: www.fischerpolska.pl