Nowy grzejnik Zehnder Deseo Verso harmonijnie wtapia się w różne style architektoniczne łazienek, zapewniając przyjemne ciepło. Szlachetna powierzchnia grzewcza na podczerwień dostępna jest w błyszczącej, szklanej czerni lub bieli, jak również w postaci lustra. Natomiast anemostat wywiewny Luna E właśnie otrzymał nagrodę Red Dot Design Award: Product Design 2020. Wcześniej jego wzornictwo nagrodzono iF Design Award 2020.

Nowość w ofercie ogrzewania i kolejna nagroda w zakresie wentylacji to najbardziej aktualne wydarzenia w firmie Zehnder.

Inteligentna estetyka w ogrzewaniu

Grzejnik Zehnder Deseo Verso posiada tylne, łatwo wysuwane uchwyty, dzięki którym ręczniki są nie tylko przyjemnie ogrzane, ale pozostają niewidoczne, co zapewnia w łazience idealny porządek.

Gładka, szklana powierzchnia o grubości 8 mm nadaje grzejnikowi purystyczny, nowoczesny wygląd, a przy tym ułatwia czyszczenie. Jest to bardzo ważny aspekt zwłaszcza w przypadku łazienek wilgotnych i wymagających utrzymania wysokiej higieny. Ta elegancka powierzchnia dzięki najnowocześniejszej technice podczerwieni w krótkim czasie zapewnia przyjemnie promieniujące ciepło oraz wstępnie podgrzane z tyłu grzejnika ręczniki.

Mniejszy wariant (wysokość 1,5 m) posiada jeden, wysuwany uchwyt na ręczniki, natomiast większy (wysokość 1,75 m) - dwa. Komfortowa funkcja Push-to-open i Push-to-close, jak również wyprofilowany do przodu uchwyt umożliwiają wygodne wieszanie ręczników. Jeszcze podczas instalacji można wybrać kierunek, w jakim wyciągane będą uchwyty - w lewo czy w prawo.

Wygodną obsługę tego grzejnika w wersji 100% elektrycznej zapewnia intuicyjny panel dotykowy oraz dodatkowy sterownik. Zehnder Deseo Verso został wyróżniony pieczęcią jakości "Design Plus powered by ISH". Produkty otrzymują to międzynarodowe wyróżnienie za przyszłościowe, innowacyjne wzornictwo i energooszczędną technologię.

Wentylacja doceniona przez międzynarodowe jury

W tegorocznej edycji międzynarodowego konkursu Red Dot Design Award odnotowano aż 18 000 zgłoszeń. Jury zwracało uwagę nie tylko na estetykę, ale również na funkcjonalność.

Warto zaznaczyć, że Zehnder ComfoValve Luna E podąża śladami anemostatu nawiewnego Zehnder ComfoValve Luna S, który w 2018 r również otrzymał dwie prestiżowe międzynarodowe nagrody projektowe: iF Design Award i Red Dot Design Award. Co istotne anemostaty te zdobyły uznanie licznych klientów i są z sukcesem sprzedawane w kilkunastu krajach.

Oba anemostaty zapewniają doskonały i skuteczny przepływ powietrza w wentylowanych pomieszczeniach. Harmonijne i wzajemnie dopasowane wzornictwo pozwala idealnie łączyć je ze sobą w otwartych przestrzeniach np. w kuchni, jadalni oraz salonie.

Więcej informacji na: www.zehnder.pl