Któż z nas nie lubi dobrze zorganizowanej, a przede wszystkim czystej i zadbanej przestrzeni, w której przebywa? Istnieje przekonanie, że posprzątany dom oznacza porządek w życiu. I mimo że słuszność tej tezy należy sprawdzić na własnym przykładzie, jedno nie ulega wątpliwości: już teraz warto zrobić skrupulatny przegląd środków czystości i zamienić chemię na eko, tak, by żyć w zgodzie z naturą. Teraz to możliwe dzięki marce ZIELKO.

Bądź eko

Z pewnością nie trzeba być ekspertem z dziedziny chemii, by zauważyć, jak szkodliwe dla naszego zdrowia i otoczenia mogą być standardowe chemikalia, przeznaczone do sprzątania domu. Warto wziąć pod uwagę, że skutki ich wyboru mogą mieć długotrwały, wręcz destrukcyjny wpływ na organizm. Specyfiki pełne chemii mogą podrażnić oczy, skórę, negatywnie wpłynąć na płuca, mogą być powodem migren, kaszlu, a nawet alergii. W znacznym stopniu wpływają także na skażenie środowiska, co z kolei prowadzi do degradacji całego ekosystemu. Tych szkód można jednak uniknąć w łatwy, przyjemny i niedrogi sposób.

Wybierając markę ZIELKO, podejmujesz świadomy i ekologiczny wybór, mający pozytywny wpływ na Twoje zdrowie oraz domowy budżet.

Nowości od ZIELKO

Zestaw ZIELKO to sześć wszechstronnych produktów, przeznaczonych do sprzątania kuchni, łazienki i pozostałych pomieszczeń, a także bawełniana myjka, wpływająca na większy komfort porządkowania.

Bestsellerowy płyn uniwersalny o przyjemnym zapachu owoców leśnych to naturalny preparat do czyszczenia niemal każdej domowej powierzchni, m.in. podłóg, blatów, powierzchni szklanych, który jest niezwykle prosty w użyciu: wystarczy spryskać preparatem czyszczoną powierzchnię i po kilku chwilach przetrzeć czystym ręcznikiem. W przypadku mycia większych powierzchni (np. podłóg) płyn należy rozcieńczyć w proporcji 10 ml na 5 litrów wody.

W ofercie ZIELKO znajduje się również płyn do łazienki o łagodnym zapachu melonowym, który skutecznie usuwa łazienkowe zabrudzenia i osady z armatury, kabin prysznicowych, płytek oraz innych powierzchni. By uniknąć smug i zacieków, należy spryskać preparatem czyszczoną powierzchnię i po kilku chwilach przetrzeć czystym ręcznikiem.

Kolejną nowością, którą doceni nie tylko każda pani domu jest ZIELKO płyn do kuchni o orzeźwiającym zapachu mango & brzoskwini, czyli naturalny płyn skutecznie odtłuszczający i czyszczący nawet najbardziej oporne kuchenne zabrudzenia z każdej powierzchni. Ten skuteczny preparat pozwoli na bezpiecznie czyszczenie, bez smug i zacieków. Spryskując nim powierzchnię wystarczy po kilku chwilach przetrzeć ją wilgotnym ręcznikiem.

W zestawie ZIELKO nie mogło zabraknąć żelu do WC o zapachu jaśminu & kwiatu pomarańczy. Ten naturalny preparat skutecznie, bezpiecznie i wydajnie czyści muszle klozetowe i pisuary. Wystarczy nanieść żel pod krawędź muszli, a po chwili spłukać wodą. Przy silniejszych zabrudzeniach żel pozostawić na noc, a następnie wyszorować szczotką.

Czym byłaby łazienka lub salon bez starannie wypolerowanego lustra? Kolejnym elementem zestawu jest ZIELKO płyn do szyb i luster o ożywczym zapachu egzotycznym. Ten naturalny płyn skutecznie i szybko usuwa zabrudzenia i osad z dowolnych powierzchni szklanych i luster. Wystarczy rozpylić preparat na czyszczoną powierzchnię i przetrzeć czystym ręcznikiem.

Ostatnią nowością w zestawie ZIELKO jest wielofunkcyjna sodowa pasta do czyszczenia trudnych zabrudzeń o szerokim zastosowaniu: m.in. w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Ten skuteczny i wydajny produkt sprawdzi się także w przypadku wybielania i usuwania plam, a także mycia przypalonych naczyń. Jej wielofunkcyjne działanie pozwoli na bezpieczne i efektywne czyszczenie blatów, piekarników, czy lodówek.

Więcej informacji na: www.zielko.pl