ArtCollection by PAP DECO to kwintesencja sztuki rzeźbiarskiej zamknięta w mosiądzu, gdzie harmonia łączy się z wysublimowaną abstrakcją. Nawiązująca do stylu art deco oraz neoklasycyzmu ArtCollection inspiruje do wykorzystania z pozoru bogatych zdobień w subtelnej formie.

Cieszące się dużym zainteresowaniem kultowe już wzory takie jak Moon, Ring czy Paper z ArtCollection skłoniły markę do poszerzenia swojej kolekcji o nowe wzory mosiężnych uchwytów meblowych skierowanych do tych, którzy cenią sobie unikalne wzornictwo z nutą elegancji. I tym razem marka postawiła na ponadczasową klasykę w oryginalnym wydaniu.

Nowe wzory od PAP DECO to hołd oddany strukturze oraz formie. W kolekcji znajdziemy więc inspirację lekkimi tkaninami, które połączone z jakością i trwałością mosiądzu tworzą niepowtarzalne elementy funkcjonalno-dekoracyjne (uchwyty: Tide, Blair, Fragile, Oget).

Z lewej Tide mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 3 rozmiarach i 9 wybarwieniach od 190 zł; Oget mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny 9 wybarwieniach od 290 zł
Z lewej Blair mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 2 rozmiarach i 9 wybarwieniach od 190 zł; Fragile mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 9 wybarwieniach od 290 zł

Uchwyty z mini serii Air czy Spark, to z kolei nieregularne żłobienia powstałe z myślą o tworzeniu unikatowych kompozycji prostych kształtów geometrycznych o ciekawej formie na meblach w stylu art deco, klasycznych czy też kolonialnych.

Z lewej Air 0,5 mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 9 wybarwieniach od 250 zł; Air Bent mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 9 wybarwieniach od 260 zł
Z lewej Air mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 9 wybarwieniach od 420 zł; Air Round mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 9 wybarwieniach od 420 zł

Najnowsze uchwyty z kolekcji zostały zaprojektowane z myślą o eleganckich przestrzeniach o wysokiej jakości wykończeniu i idealnie odnajdą się zarówno na wysokich frontach jak i mniejszych komodach czy szafkach nocnych.

Ego mosiężny uchwyt wykonany tradycyjną technologią odlewniczą dostępny w 9 wybarwieniach od 490 zł

Produkty PAP DECO można znaleźć na stronie www.papdeco.com lub w oficjalnym sklepie internetowym www.mosiężneuchwyty.pl.