O kunszcie i doświadczeniu tego wybitnego architekta świadczą dziesiątki pomyślnie zrealizowanych projektów. Pracownia Kulczyński Architekt działa na rynku od niemal trzydziestu lat i przez ten czas stworzyła wiele nagradzanych i docenianych budynków użyteczności publicznej, apartamentowców, osiedli mieszkaniowych czy rewitalizacji istniejących już obiektów. 22 września 2020r., o kilku z nich opowie założyciel pracowni, Bogdan Kulczyński, jeden z najbardziej szanowanych architektów w Polsce. Już teraz zapraszamy na wirtualne spotkanie na Facebooku OKK!design, zorganizowane przez agencję OKK!PR.

Wielkie projekty Bogdana Kulczyńskiego

Spacerując po Warszawie niewielu z nas zdaje sobie sprawę, jak wiele znanych budowli zaprojektował Bogdan Kulczyński wraz z zespołem. Wystarczy rozejrzeć się po Centrum - realizacje, nad którymi pracował Bogdan Kulczyński stoją m.in. przy reprezentacyjnej ul. Hożej, Smolnej czy Mazowieckiej.

Obiekty te są bardzo zróżnicowane - od kameralnych apartamentowców, poprzez miejsca użyteczności publicznej, rewitalizacje istniejących już brył, po budynki wielorodzinne o powierzchni kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Za każdą z nich kryje się inna historia, a co za tym idzie - odmienne inspiracje, założenia i rozwiązania. Mianownik pozostaje wspólny - Bogdan Kulczyński tworzy architekturę z duszą, bez przesadnej maniery, ale za to z klimatem i towarzyszącym mu niepowtarzalnym nastrojem. 

Hoża 55

Wszystkich zainteresowanych tego rodzaju architekturą, zapraszamy do wzięcia udziału w wirtualnym spotkaniu z architektem. Będzie ono wyjątkową okazją do poznania ciekawych historii na temat kilku wybranych realizacji.

Smolna 40

Poznamy m.in. opowieści na temat projektu apartamentowca przy ul. Hożej 55, na terenie dawnej Fabryki Braci Łopieńskich, w którym wykorzystano wszystkie oryginalne, stare elementy, jakie udało się odratować, a także szczegóły rewitalizacji kamienicy przy ul. Smolnej 40, niegdyś należącej do rodziny Branickich - budynek odnowiono specjalnie z myślą o stworzeniu hotelu butikowego.

Ponadto Bogdan Kulczyński opowie o Domu Handlowym Mysia 3 oraz wyjątkowo ciekawym projekcie z zakresu założeń wielorodzinnych - Osiedlu Premium przy ul. Pełczyńskiego 14.

Mysia 3

Mecenat nad wydarzeniem objęła marka Cosentino, producent spieków kwarcowych Dekton, konglomeratów Silestone oraz kamieni naturalnych. Wydarzenie na FB OKK!design - organizuje agencja OKK!PR, specjalizująca się w komunikacji dla marek wnętrzarskich oraz pracowni architektonicznych.

DATA: wtorek, 22. września, godz. 12.00

MIEJSCE: Facebook

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1059371327813222

Mecenas: Cosentino

Patroni medialni: Czas na Wnętrze, Elle Decoration, WhiteMAD, Dobre Wnętrze, Magazif.pl, Foorni.pl, Example.pl, Exspace.pl, Designteka.pl