Już 30 listopada w ramach cyklu OKK! design odbędzie się kolejna odsłona spotkań z architekturą i najlepszym designem. Z troski o wspólne bezpieczeństwo od początku pandemii wydarzenie przybrało formę webinarów. Tym razem, po raz pierwszy Samsung znalazł się wśród Partnerów wydarzenia.

Tematem nadchodzącego webinaru OKK! design będzie profesjonalna sesja zdjęciowa oraz jej znaczenie w komunikacji i budowaniu wizerunku pracowni architektonicznych. Zagadnienie to przybliżą Jola Skóra i Anna Olga Chmielewska - duet tworzący agencję kreatywną JAM Kolektyw. Po raz pierwszy Partnerem wydarzenia została marka SAMSUNG. Magdalena Weber oraz Paweł Brzezicki - eksperci reprezentujący firmę, zaprezentują w trakcie spotkania on-line możliwości nowej linii pralek, pralko-suszarek i suszarek SAMSUNG.  

Postaw na inteligencję

Innowacyjny panel AI Control pozwala na jeszcze wygodniejsze korzystanie z pralki i suszarki. Urządzenia uczą się na podstawie najczęściej wybieranych programów, żeby podpowiadać je później automatycznie - bez konieczności ustawiania parametrów od nowa. Warto zwrócić uwagę również na Program Optymalny AI. Urządzenie automatycznie dopasuje parametry (czas prania, temperatura, ilość wody i detergentu) do stopnia zabrudzenia tkanin, wagi załadunku oraz rodzaju pranych rzeczy.

Nowe pralki Samsung współpracują również z suszarkami - program suszenia zostanie automatycznie dopasowany na podstawie parametrów prania.

- Pralki i suszarki Samsung z panelem AI Control ułatwiają codzienne obowiązki. Zapamiętują najczęściej wybierane ustawienia i programy, żeby rekomendować je przy kolejnych praniach, my już nie musimy się tym martwić. AI Control to również zdalne sterowanie poprzez aplikację SmartThings, włączanie pralki i suszarki z dowolnego miejsca, zaplanowanie harmonogramu prania oraz podpowiedź jaki program wybrać w zależności od rodzaju tkanin i jakie ubrania można prać razem a jakich lepiej nie - mówi Magdalena Weber, Trener Produktowy w Samsung Electronics Polska.

Szybkość, komfort, wydajność

Stale podążając za potrzebami użytkowników, marka wciąż udoskonala swoje urządzenia pod względem wydajności, oszczędności energii i zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś zapomnieć o wrzuceniu jakiejś rzeczy do bębna pralki. SAMSUNG opracował rozwiązanie, która umożliwia dodanie ubrań nawet w trakcie rozpoczętego cyklu. Rzeczy możemy włożyć do pralki przez dodatkowe drzwi AddWash™ na dowolnym etapie cyklu prania, także na samo płukanie i wirowanie* np. po praniu ręcznym. Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników jest technologia QuickDrive™, która pozwala na skrócenie czasu prania nawet o 50%**.

Co więcej, pozwala również na oszczędność energii, co jest korzystne zarówno dla domowego budżetu, jak i dla środowiska. Na uwagę zasługuje także funkcja EcoBubble™. Woda i detergent są mieszane w generatorze i wtłaczane do bębna w postaci piany. Umożliwia to skuteczne pranie w zimnej wodzie, co ogranicza zużycia energii oraz chroni strukturę tkanin oraz kolory przed zniszczeniem.

Trudne przypadki

Puchowe kurtki, odzież narciarska i outdoorowa należą do tej kategorii ubrań, które pierzemy rzadko, ale ich czyszczenie musi być dokładne, ponieważ wystawiamy je na działanie czynników zewnętrznych. W przypadku ochronnych membran i puchowych wypełnień musimy być szczególnie ostrożni, świetnym rozwiązaniem będzie wyczyszczenie tych elementów garderoby przy użyciu programu Air Wash w pralko-suszarkach lub suszarkach Samsung, która zapewni dezynfekcję i odświeżenie tekstyliów.

Air Wash to ciepłe powietrze, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie ubrań w higienicznej czystości bez użycia wody i detergentów. Technologia gwarantuje usunięcie aż do 99,9% bakterii*** i nieprzyjemnego zapachu. Korzystać z niej mogą także fani sportowych butów, właściciele wełnianych płaszczy i marynarek.

Data: 30.11.2020

Darmowa rejestracja na FB OKK! design.