Dzięki nowym plakatom artystycznym od Desenio zanurzysz się w świątecznej atmosferze - świętowanie tuż tuż! Po raz pierwszy w historii przedstawiamy kolekcję plakatów artystycznych stworzonych specjalnie z myślą o świętach Bożego Narodzenia.

- Pomysł na tę kolekcję pojawił się po tym, gdy nasi klienci zaczęli pytać o plakaty o tematyce świątecznej, ponieważ chcieli udekorować nimi swoje domy na święta. Tworzenie nowego rodzaju dekoracji świątecznych z okazji nadchodzących świąt spędzanych w przytulnej atmosferze było naprawdę świetną zabawą - mówi Annica Wallin, Dyrektor Kreatywna. 

Ta kolekcja składa się z 20 plakatów artystycznych w różnych stylach, od fotografii artystycznych po świąteczne cytaty i ilustracje.

- Wszystkie plakaty wykonano w spójnej palecie kolorów, na którą składają się stonowane brązy, zielenie i czerwienie. Każdy z plakatów świetnie się prezentuje zarówno samodzielnie, jak i wraz z innymi pracami, tworząc świąteczny zestaw obrazów na ścianę. Według nas ta kolekcja to doskonały sposób na wprowadzenie nieco świątecznego nastroju do domowych wnętrz - mówi Annica Wallin.

Plakaty artystyczne są dostępne w różnych rozmiarach, od 13 x 18 cm do 50 x 70 cm. Kupisz je już od 19 PLN.

Kolekcja plakatów Holiday Collection jest dostępna w sprzedaży od 17 listopada 2020 roku.