Ostatnie badania pokazują, że technologia powoduje skrócenie czasu koncentracji, a sama obecność smartfona zmniejsza zdolności poznawcze, nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone. W świecie uzależniających aplikacji, które szybko przejmują kontrolę nad twoim życiem, coraz chętniej powracamy do tradycyjnych kalendarzy. Zwrot ku bardziej analogowej teraźniejszości to sposób na wybór stylu życia, które jest zdrowsze i bardziej świadome.

Mamy dla Was wyjątkowe ROZDANIE!!! Sześć dwustronnych arkuszy na każdy miesiąc oraz metalowy uchwyt z ekologicznej stali nierdzewnej - KAL to minimalistyczny kalendarz ścienny, który łączy w sobie elegancję, jakość oraz ideę odpowiedzialnej konsumpcji. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących alternatywnych sposobów organizowania czasu w chaosie cyfrowej rzeczywistości.

Twórcą KALa jest Stanisław Czarnocki - analogowy wizjoner szukający w designie syntezy. W swojej karierze współpracował m.in. z Menu, Axor, Camper, Scott czy z IKEA. W ciągu ostatnich lat jego projekty można było zobaczyć na targach Salone del Mobile w Mediolanie, Maison&Objet w Paryżu czy Design Festival w Londynie. Obecnie prowadzi własne studio projektowe Umiar w Warszawie.

Dla naszych czytelników mamy do rozdania trzy egzemplarze tego designerskiego kalendarza. Co zrobić, aby otrzymać jeden z nich? Napisz w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Instagramie, jak planujesz swój czas, a my nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi. Bawimy się do piątku 4.12 godz. 23:59. Miło nam będzie jeśli polubisz profil @czasnawnetrze oraz @kalstorecom i zaprosisz do zabawy swoich znajomych.