Zapraszamy na świąteczną edycję yesterdays - wirtualnych targów prezentowych na platformie yestersen.com, które trwają od 2 do 14 grudnia. Yesterdays to nowe, cykliczne wydarzenie dla amatorów dobrego designu. Pośród tysięcy starannie wyselekcjonowanych prezentów znaleźć można największy w kraju zbiór unikatowych przedmiotów vintage oraz wzornictwa od kultowych i niezależnych marek, w tym również od polskich projektantów.

“Prezenty dla każdego” to selekcja najbardziej przydatnych przedmiotów, które zawsze są trafione w punkt. Znajdują się w niej plakaty od projektantów, ambitne, a zarazem inspirujące książki, designerskie sprzęty na prezent dla miłośników domowych ogrodów, oryginalne akcesoria kuchenne oraz praktycznie pomocne skandynawskie przedmioty codziennego użytku. 

Na yesterdays organizatorzy zatroszczyli się również o miłośników unikatowego wzornictwa. W selekcji “zaprezentuj się ze stylem” znajdziecie upominki dla zapalonego kolekcjonera, nienagannego eleganta i fana polskiego designu. Polski design obejmuje piękne przedmioty wytwarzane niegdyś w hutach szkła, fabrykach porcelany, a także stylowe lampy i kultowe fotele Lisek.

Osoby, które chcą obdarować bliskich prezentami od znanych współczesnych marek, mogą je odnaleźć pośród produktów takich marek jak: Ćmielów, Arabia, HAY, Bloomingville, Paper Collective, HK Living, Menu i Yestersen Posters. Dla tych zapracowanych czy robiących zakupy na ostatni moment proponujemy prezenty z wysyłką ekspresową - przygotowane w 48 godzin. Z kolei na tych, którzy cenią niezależność w wyborze prezentu czekają karty podarunkowe o równowartości od 100 do 1000 zł na zakupy na platformie yestersen.com i w naszym showroomie.

Pamiętajmy, że czasami najlepsze prezenty, to nie te najbardziej ekstrawaganckie czy najdroższe. To raczej te, które płyną prosto z serca. Może dasz się przekonać, że czasami mniej znaczy więcej?