Już w grudniu do wszystkich sklepów TK Maxx trafi wyjątkowa, pełna miłości kolekcja produktów charytatywnych: bombek, skarpetek i toreb zakupowych „Bags for Life”. Dochód z ich sprzedaży TK Maxx przekaże na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. Akademia wspiera dzieci w lokalnych społecznościach, aby zapewnić im lepszy start w dorosłość.

W tym roku w kolekcji charytatywnych akcesoriów pojawią się ręcznie wykonane bombki-literki, które kupując pojedynczo można złożyć w napis X M A S lub L O V E, a także bombki-serduszka w świątecznych odcieniach szmaragdu, bordo, różu oraz fioletu. Motyw ten pokazuje, że święta, szczególnie w tym roku, to moment, aby pamiętać o bliskich i okazać im nieco więcej niż zazwyczaj miłości, jednocześnie czyniąc przy tym dobry uczynek.  

Wśród skarpetek znajdziemy piękne świąteczne wzory, od śnieżynek i choinek, przez renifery po motywy elfów i świętego Mikołaja, co sprawia, że każdy będzie mógł znaleźć w kolekcji idealną parę dla siebie i dla bliskich.

10 zł ze sprzedaży każdego zestawu skarpetek, a także 7 zł ze sprzedaży każdej bombki zostanie przekazane na rzecz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Program można także wesprzeć kupując na stronie www.akademiaprzyszlosci.org.pl indeks, który zapewni dziecku możliwość rocznego uczestnictwa w programie i indywidualną opiekę tutora-wolontariusza.

O Akademii Przyszłości

Akademia Przyszłości wyposaża dziecko w doświadczenia dzięki którym może samo poradzić sobie w dorosłym życiu – przede wszystkim buduje w dziecku poczucie własnej wartości. Dzięki wolontariuszom dzieci zaczynają wierzyć w swoje umiejętności, odzyskują swoje marzenia i nie boją się podejmować codziennych wyzwań.