Rok 2020 nie był dla nas łaskawy! Światowa pandemia, praca zdalna, ograniczenia - to wszystko zadecydowało o tym, że o wiele więcej czasu spędzaliśmy w domach. Niektórzy z Was pokusili się nawet o drobne remonty. A czego szukaliście na naszym portalu? Przestawiamy ranking dziesięciu najbardziej poczytnych artykułów.

1. Las w słoiku - poradnik DIY

Zdecydowanym faworytem naszego portalu stał się temat poświęcony samodzielnemu przygotowaniu lasu w słoiku. Podpowiadaliśmy w nim jakie rośliny sprawdzą się do mini ogrodu w szkle, jak go zrobić krok po kroku oraz gdzie kupić gotowe zestawy.

2. Recenzja Thermomixa

Wygląda na to, że coraz więcej osób zaczęło samodzielnie przygotowywać posiłki w domu. Nic w tym dziwnego, zwłaszcza, że większości z nas nadal towarzyszy praca zdalna. Szukaliście więc odpowiedzi na pytanie ile kosztuje, jak się sprawdza i czy warto kupić Thermomixa. Odpowiedź poniżej!

3. Meble do kuchni - jaki materiał będzie najlepszy?

Część z naszych czytelników podczas lockdownu postanowiła wymienić kuchnię dlatego na podium najchętniej czytanych artykułów uplasował się ten o tematyce kuchennej. Odpowiadamy w nim na pytanie, z jakiego materiału wybrać meble do kuchni.

4. Egzotyczne rośliny do domu

Punkt czwarty zaskoczył nawet nas! Wygląda na to, że coraz częściej zaglądacie do naszej rubryki Pasje - Zielony Zakątek, gdzie piszemy o zieleni w domu i wokół niego.

5. Sypialnia urządzona w butelkowej zieleni

Choć butelkowa zieleń przeżywała swój renesans już 2017 roku, nadal jest w top 10 uwielbianych przez Was aranżacji. Zobacz jak zaaranżować kącik sypialniany w tym wyjątkowym odcieniu.

6. Trendy kuchenne na 2020 rok

Jakie kuchnie były najmodniejsze w 2020 roku? Nadal chętnie wybieramy biel, jednak coraz częściej to ciemne kolory uzupełnione o naturalne detale wzbudzają Waszą sympatię.

7. Lakierowanie blatów kuchennych

W wolnym czasie nasi czytelnicy starali się zadbać o blaty kuchenne sprawdzając jaki lakier sprawdzi się w tym celu najlepiej.

8. 11 pomysłów na dekoracje ścienne

Jak zaaranżować ścianę, aby nadała wnętrzom stylu i charakteru? Przestawiamy aż 11 oryginalnych pomysłów!

9. Jak wybrać wygodne łóżko do sypialni?

Grunt to dobrze się wyspać! Na co zwrócić uwagę przy wyborze łóżka do sypialni? Sprawdź nasz poradnik!

10. Trendy na nadchodzący rok - relacja prosto z Paryża!

Jakie wnętrza były najmodniejsze w 2020 roku? Ten artykuł z pewnością odpowiedział wyczerpująco na to pytanie!