Planujesz generalny remont mieszkania? Chcesz odświeżyć salon? A może szykujesz się do wymiany drzwi wejściowych? Skorzystaj z inspiracji, które znajdziesz w nowym katalogu PORTA DRZWI. Dzięki niemu poznasz najnowsze trendy dotyczące zarówno drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Dowiesz się też, na jakie kolory i modele warto postawić w tym roku.

Katalog PORTA DRZWI - źródło inspiracji

Nowy rok to idealny czas na zmiany. Jeśli w nadchodzących miesiącach masz w planach remont lub zmianę wystroju wnętrza, potrzebujesz inspiracji. Koniecznie skorzystaj z nowego katalogu produktów PORTA DRZWI. To blisko 230 stron propozycji, z których na pewno uda się wybrać tę jedną, idealną.

W katalogu znajdziemy przede wszystkim szeroki wybór drzwi wewnętrznych, jak również drzwi zewnętrznych i technicznych. Znalazło się tam także miejsce na wiele inspirujących nowości, w tym dwa systemy przesuwne EFEKT oraz BLACK (na temat których więcej informacji znajdziemy w dalszej części artykułu), a także nowe propozycje kolorów oklein.

To jednak nie wszystko. Wśród nowości znajdziemy także drzwi o wysokości „220”, które marka Porta zdecydowała się wprowadzić do wybranych kolekcji, a także elektroniczną klamkę blueSmart, która umożliwia otwieranie drzwi m.in. za pomocą kart identyfikacyjnych. W katalogu zostały wyróżnione także modele drzwi z TOP Kolekcji. To egzemplarze najchętniej wybierane przez klientów.

Drzwi przesuwne w nowej odsłonie

Dla osób, które rozważają zastosowanie drzwi przesuwnych w swoich wnętrzach, mamy kilka pięknych propozycji, które rozwieją te wątpliwości. Chodzi o modele systemów przesuwnych EFEKT i BLACK. Dlaczego warto na nie zwrócić uwagę? System EFEKT to jedna z najefektowniejszych propozycji wśród drzwi przesuwnych. System drzwi został zaprojektowany w nowatorski sposób - jest praktycznie zupełnie niewidoczny, gdyż został ukryty w konstrukcji skrzydła drzwiowego, a na ścianie montowany jest jedynie subtelny element jezdny. To wszystko sprawia, że drzwi prezentują się estetycznie i idealnie wpasowują się w minimalistyczne wnętrza.

Inna propozycja drzwi przesuwnych to system BLACK, który w 2021 debiutuje w niezwykle dekoracyjnej wersji dwuskrzydłowej. To idealne rozwiązanie zarówno do wnętrz skandynawskich, jak i loftowych.

Nowe kolory i nowość w wysokości drzwi PORTA DRZWI jest zawsze w trendzie. Wśród nowości katalogowych nie mogło zabraknąć nowinek kolorystycznych - okleiny CPL uzupełnione zostały o 3 nowe kolory:

• Czarny,

• Hikora Naturalna,

• Buk Piaskowy.

Ze względu na spore zainteresowanie klientów drzwiami o wysokości „220”, marka PORTA DRZWI zdecydowała się na wprowadzenie do kilku wybranych kolekcji modeli o właśnie o takiej wysokości. Wysokość „220” będzie dostępna w przypadku takich skrzydeł, jak:

• Porta VECTOR,

• Porta DESIRE,

• Natura CLASSIC,

• Natura LINE,

• Natura VECTOR,

• Villadora MODERN.

Nowy katalog PORTA DRZWI - propozycje klamek

Wybierając drzwi, nie wolno zapomnieć o detalach, które mogą diametralnie zmienić ich wygląd. Jednym z takich elementów jest klamka. W najnowszym katalogu PORTA DRZWI można znaleźć kilka ciekawych nowości w temacie klamek. Warto wspomnieć o modelach: AZALIA, LILA i LEA LUX, które wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem.

Pojawiły się też klamki elektroniczne, które sprawdzą się - przede wszystkim - w obiektach użyteczności publicznej (szkołach, szpitalach, hotelach, biurach itp.). W tego typu klamkach zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania kontroli dostępu.