Z okazji naszych urodzin przez cały rok prezentowaliśmy archiwalne okładki Czasu na Wnętrze. Wasze zadanie to wybranie tej, którą uważacie za okładkę dekady. W tym numerze zapraszamy do głosowania na jedną z okładek, które wygrały głosowania w kolejnych miesiącach. Nagrodą jest spektakularny żyrandol marki Markslöjd!

Do wygrania!

Żyrandol Markslöjd Hidden Gem

Piękny żyrandol Hidden Gem marki Markslöjd doskonale sprawdzi się w roli głównego źródła światła w nowoczesnych wnętrzach. Kryształek w dolnej części lampy to wyjątkowy akcent dekoracyjny. Jest dołączony do zestawu aż w pięciu odcieniach do wyboru - fioletowym, turkusowym, burgundowym, bursztynowym i transparentnym. www.markslojd.pl

Żyrandol Markslöjd Hidden Gem

Zasady zabawy

Obejrzyj zaprezentowane okładki Czasu na Wnętrze. Wybierz swoją ulubioną. Następnie napisz kilka zdań o tym, dlaczego wybrana przez Ciebie okładka jest najlepsza. Co Ci się w niej podoba? Co zwróciło Twoją szczególną uwagę? Meble, dekoracje, a może klimat zdjęcia?

Swoją odpowiedź prześlij do nas na adres: jubileusz@czasnawnetrze.pl. Na Wasze wiadomości czekamy do 28 lutego 2021 roku. Ze wszystkich wiadomości redakcja wybierze jedno najlepsze uzasadnienie, które zostanie nagrodzone żyrandolem Hidden Gem marki Markslöjd oraz dodatkowo przyzna 10 półrocznych prenumerat magazynu Czas na Wnętrze.