Marka Markslöjd wprowadza do oferty zupełnie nowe kategorie produktów do aranżacji wnętrz. Kolekcja Markslöjd Home właśnie debiutuje na polskim rynku i składa się z wysokiej jakości tkanin, a także dekoracji ze szkła i ceramiki.

Koce, poduszki, wazony, świeczniki i doniczki - to nowości marki Markslöjd, które zostały doskonale przyjęte na rynkach zagranicznych, a teraz mają swoja premierę również w Polsce. Kolekcja powstała we współpracy z cenionymi, skandynawskimi projektantkami - Ann RingstrandMoniką Mulder i Emelie Grönwall.

Lampy i oświetlenie to wciąż główny nurt naszej oferty, ale jej poszerzenie o inne dodatki aranżacyjne jest możliwe właśnie dzięki współpracy z doświadczonymi projektantami. Jestem przekonamy, że zaskoczymy miłośników skandynawskiego designu jeszcze nie jeden raz i dostarczymy im wiele inspirujących produktów - powiedział Artur Paszek, kierownik produktu Markslöjd Polska.

Ciepło i przytulnie

Wśród nowości Markslöjd Home znalazły się tekstylia dekoracyjne z kolekcji Unite, stworzonej przez szwedzką projektantkę Ann Ringstrand. Koce i poduszki dostępne są w szerokiej palecie barw - od ciepłych tonów, takich jak cynamon, rdzawy brąz czy wypalona czerwień, przez kolory zbliżone do natury (m.in. chłodna zieleń i oliwka), aż po stonowane barwy – beż, czerń i różne odcienie szarości.

Ann Ringstrand prezentująca kolekcję Unite, którą zaprojektowała dla marki Markslöjd.