W Warszawie otwarto nowy showroom marki Falmec. Na powierzchni 150 mkw zostały zaprezentowane okapy do każdej kuchni - sufitowe, wyspowe, przyścienne, nablatowe i  innowacyjne systemy zintegrowane.

Showroom marki jest  miejscem, w którym można umówić się na spotkanie i przy filiżance aromatycznej kawy porozmawiać o nowych trendach i technicznych rozwiązaniach zastosowanych w okapach. Klienci salonu będą mieli możliwość przetestowania wszystkich dostępnych produktów. W centralnym miejscu ustawiono aktywną kuchnię przeznaczoną na pokazy i warsztaty kulinarne.

W części wystawienniczej liczy się detal. Warto zwrócić uwagę na wyspę kuchenną, gdzie niczym gwiazda lśni podwójny okap Lumen 175 cm. W blacie zostały umieszczone trzy sekcie systemów zintegrowanych - Sintesi, Quantum i Modula z płytą Tappanyaki.

W drugiej strefie odnajdziemy przepiękny model okapu - Marilyn E.ion z charakterystycznymi ceramicznymi "plisami", który idealnie wkomponował się w pastelowo-różową kuchnię; wielokrotnie nagradzany okap Spazio, harmonijnie łączy się z wyspą kuchenną z drewnianymi panelami, a Sintesi doskonale integruje się z eleganckim marmurowym blatem.

Część wystawiennicza została połączona z częścią biurową dużą klatką schodową ze szklaną attyką prowadzącą na piętro, gdzie znajduje się biuro i sala konferencyjna zaaranżowana w stylu nowoczesnym z elementami art déco.

 

Więcej informacji na: www.falmecpolska.pl