Pokażmy wszyscy, że różnorodność jest fajna! Ruszyła wyczekiwana sprzedaż koszulek-cegiełek, powstałych w ramach projektu społecznego Like No Other.

Like No Other to akcja trzech mam, Zuzanny Sielickiej-Kalczyńskiej z Whisbear, Sylwii Luks z Looks by Luks oraz fotografki Ewy Przedpełskiej. Chcą one zwrócić uwagę na nieocenioną rolę dorosłych w promowaniu różnorodności u dzieci. To właśnie ich zadaniem jest nauczyć dziecko akceptacji własnych wyjątkowych cech i pielęgnowania ich w późniejszym, dorosłym życiu. Zdjęcia autorstwa Ewy Przedpełskiej w bardzo sugestywny i naturalny sposób pokazują piękno wszystkich dzieci, z których każde jest jedyne w swoim rodzaju.

Teraz każdy ma szansę dołączyć do projektu Like No Other. Wystarczy kupić w sklepie Whisbear dziecięcą koszulkę-cegiełkę i powiedzieć światu, że różnorodność jest fajna! Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na Telefon Zaufania dla Dzieci Młodzieży, który powstał z inicjatywy Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Koszulki, stworzone z misją niesienia dobra, całkowicie "made in Poland", zaprojektowano i uszyto z dbałością o najmniejsze detale. Ich nowoczesny i wygodny krój gwarantuje, że sprawdzą się w każdej dziecięcej stylizacji. Są w trzech kolorach - czarnym, beżowym i białym.

Kup koszulkę i wyróżnij się z tłumu modnym akcentem z wyjątkowym przesłaniem. Dołącz do Whisbear i wspieraj otwartość dzieci na to, że inność wcale nie jest zła!