Komfortowy sen to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia, a to z kolei jest jesienią niezbędne. Do troski o siebie w tym trudnym dla wielu z nas czasie zachęca polska marka SENNA Home od InterWidex - specjalista od snu, produkujący od ponad 20 lat kołdry i poduszki.

W ramach trwającej właśnie akcji JESIEŃ TWOICH SNÓW, producent edukuje, jaką kołdrę i poduszkę wybrać, by dobrze spać jesienią, jak jeść, spędzać wolny czas i dbać o siebie, by pozostać w dobrej formie i samopoczuciu nawet wtedy, gdy pogoda nie nastraja optymistycznie. Oprócz serii porad, które każdy może łatwo wcielić w życie z dnia na dzień, organizator przewidział konkurs, w którym można wygrać produkty z serii Senna Home, a nagrodą główną jest… weekend dla 2 osób na pięknych Mazurach, czyli w małej ojczyźnie marki Inter-Widex. Wystarczy pokazać swoje jesienne zwyczaje, dodające życiu koloru - należy je też oznaczyć hashtagiem #JesienTwoichSnów i wrzucić na Instagram z oznaczeniem profilu marki @interwidex.

Zgłoszeniem może być zdjęcie z jesiennymi liśćmi, z leśnym spacerem, przygotowywaniem dyni czy… leniuchowaniem przed telewizorem. Dla każdego jesień jest inna - kiedy dla jednych jest najpiękniejszym okresem roku, dla innych - czasem chandry i najmniej produktywnego okresu. InterWidex to rozumie i zachęca do spędzania czasu, tak jak lubisz, zwłaszcza że udowodniono, że w łóżku czujemy się bezpiecznie, a kołdra emituje dotyk bliskiej osoby, podobnie jak przytulanie misia. Dlatego jeśli masz zły dzień, po prostu wskocz do łóżka lub na kanapę i… odpocznij! Dobrze dobrana, miękka, ciepła i otulająca, a zarazem pochłaniająca nadmiar wilgoci kołdra, z pewnością da nam wytchnienie po ciężkim dniu, ale i w łóżku pozwoli wstać wypoczętym i pełnym wigoru, bez względu na to, co za oknem.

Więcej informacji o akcji znaleźć można na oficjalnych profilach Social Media na Facebooku i Instagramie lub na stronie www.inter-widex.pl.