Chcąc stworzyć niepowtarzalne wnętrze, często staramy się, aby pojawiło się w nim coś co sprawi, że zachwyt nad jego pięknem nigdy nie przeminie. Seria mosiężnych uchwytów wytwarzanych tradycyjną technologią odlewniczą Moon z kolekcji Art, będąca niepodważalnym bestsellerem marki PAP DECO, zawiera w sobie wiele niebanalnych kształtów i rozmiarów, które mogą stać się inspiracją do tworzenia unikatowych, ponadczasowych wnętrz.

Impulsem do stworzenia mosiężnych uchwytów Moon rzeźbionych, a następnie tworzonych ręcznie przez wyspecjalizowanych rzemieślników, była inspiracja kraterami księżyca. Księżycowa struktura elegancko prezentuje się nie tylko na planie półkola (Moon), ale również na kształtach opartych o prostokąt (Moon Long) czy tych przedstawiających wycinek koła (Moon 0,25).

Każde z zaaranżowanych pomieszczeń cechuje się specyficznym stylem, ale również masywnością mebli. Marka PAP DECO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom koneserów najlepszego designu, oferując szeroką gamę rozmiarów i kształtów okuć meblowych Moon, umożliwiających tworzenie spójnych kompozycji. Dzięki uchwytom Moon XXL, będących częścią GrandCollection - okuć o szczególnie dużych rozmiarach, możliwe jest ozdobienie nie tylko frontów mebli, ale również drzwi wewnętrznych, zewnętrznych czy nawet reprezentacyjnych bram.

Co więcej, księżycowe uchwyty meblowe, mogą wprowadzić szyk do wnętrza, służąc jako nietuzinkowe wieszaki ścienne. W tym przypadku zaleca się tworzenie kompozycji z użyciem wariantów o obłych kształtach i krawędziach.

Dzięki możliwości wyboru wybarwienia uchwyty meblowe Moon nadadzą niepowtarzalności i wyrafinowanego charakteru zarówno wnętrzom w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Szczególnie spektakularnie będą prezentować się jako uchwyty drzwiowe czy wykończenie szaf o wysokich frontach: w korytarzu, garderobie czy na masywnych, jadalnianych kredensach. Mniejsze rozmiary z powodzeniem uszlachetnią całość kuchennej zabudowy jak i również ozdobią niewielkie szafki nocne w zaciszu sypialni.

Oprócz naturalnego, mosiężnego wykończenia, w ofercie PAP DECO znajduje się ponad 12 wybarwień, umożliwiających zamówienie uchwytów m.in. w kolorze srebrnym, miedzianym, perłowym, czarnym, patynie czy gunmetalu.

Każdy kto ceni sobie szlachetność i trwałość naturalnego materiału jakim jest mosiądz, w kolekcji Moon znajdzie natchnienie, pobudzające do zestawiania we wnętrzu kształtów i rzeźbiarskich form, tworzących zjawiskowe kompozycje.

Seria uchwytów Moon dostępna jest w oficjalnym sklepie PAP DECO: www.papdeco.com.