Wakacje to czas relaksu, poznawania nowych osób, miejsc i doświadczania radości, a wybrana lokalizacja na letni urlop powinna zapewnić pełen komfort wypoczynku. Takie warunki gwarantuje luksusowy Hotel SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju.

Krynicki hotel jest niewielkim kompleksem, z zaledwie 60-cioma pokojami, który przyciąga swoim wyjątkowym położeniem - poza ścisłym centrum kurortu, u podnóża Jaworzyny Krynickiej, otoczony lasami Popradzkiego Parku Krajobrazowego. To idealne miejsce by oderwać się od miejskiego zgiełku i obcować z naturą. Całość tworzy przytulny klimat, a goście w każdej chwili mogą liczyć na troskliwą opiekę.

Wnętrza inspirowane naturą

Klimatycznie urządzone wnętrza, w których wykorzystano naturalne surowce: kamienie, drewno, szkło, tkaniny, sprzyjają wyciszeniu i zapewniają przyjazną atmosferę. Przy pomocy różnorodnych tkanin udało się stworzyć butikowy charakter pokoi, w których komfort jest priorytetem. Dopełnieniem pokoi są duże okna, z których rozciąga się zachwycający, wręcz niezapomniany widok na dolinę wraz ze zboczem Jaworzyny Krynickiej. Wyobraźnia nie jest w stanie oddać tego, gdy po wspaniałym śnie, o poranku goście odsłaniają okno, wychodzą na balkon lub taras, na którym witani są śpiewem ptaków i bajecznym widokiem. 

Jakie czekają na nas atrakcje?

Nieśpiesznie rozpoczęty dzień śniadaniem na tarasie z filiżanką aromatycznej kawy w ręku, czy też musującym winem, wraz z domowymi przysmakami na talerzu, to spełnienie marzeń o udanym wakacyjnym wypoczynku. Pozostaje zaplanowanie atrakcji na resztę dnia, np. wycieczka do centrum Krynicy Zdroju, które przeszło w ostatnim czasie rewitalizację i zachwyca drewnianą architekturą uzdrowiskową; wjazd na Jaworzynę i znajdującą się na jej szczycie platformę widokową, z której zobaczyć można również szczyty Tatr; bądź dopieszczanie ciała w trakcie profesjonalnych zabiegów z oferty Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris, a także masaży orientalnych.

Do dyspozycji gości jest również Centrum SPA z basenem, które jest ulubionym miejscem gości ze względu na atmosferę wraz z najpiękniejszym widokiem w całej Krynicy Zdroju. Płynąc w stronę panoramicznego okna, można odnieść wrażenie dodatkowego zanurzania się z gęstwinie zieleni widocznej w tle. Dopełnieniem błogości jest kąpiel w jacuzzi na tarasie zewnętrznym, skąd widać Jaworzynę i jej bukowo-świerkową czuprynę.

Przeżyj przygodę

Wrażenia z pobytu to wypadkowa wielu czynników, w którym głównym czynnikiem jest obsługa. Zawsze można liczyć na dyskretny, pomocny, uśmiechnięty i profesjonalny personel, który sprawia, że każdy jest dopieszczony. Wizyta w klimatycznym Hotelu SPA Dr Irena Eris w Krynicy Zdroju, za każdym razem jest początkiem pięknej przygody i tworzeniem niezapomnianych chwil na każdym etapie pobytu.

Więcej informacji na: DrIrenaErisSpa.com