Jeżeli czujesz jesienne znużenie to znak, że warto znaleźć czas dla siebie. Zatrzymać się choć na chwilę, by zadbać o ciało i potrzeby ducha. Naładować baterie, by ruszyć z nową energią i jeszcze większą werwą dalej. Uroczysko Siedmiu Stawów powstało z myślą o gościach, którzy chcą odpocząć holistycznie, w luksusowych warunkach. Przekraczając bramę renesansowego zamku wkroczysz w przestrzeń, gdzie czas płynie wolniej…

W jakim stylu został urządzony?

To miejsce nosi w sobie wspomnienia minionych dziejów. Wspaniale zachowany renesansowy zamek urządzony został w nowoczesnym eleganckim stylu przez wielbicieli sztuki oraz dobrego designu. Otoczenia zachwyca na każdym kroku. Kilkusetletnie drzewa, malownicze stawy, pomniki przyrody, rozległe lasy, na terenie objętym ochroną przyrody Natura 2000 sprawiają, że z przyjemnością przebywa się tu na świeżym powietrzu, wzmacniając odporność i siły witalne.

Odpoczynek dla ciała i duszy

Niezapomniane są też zabiegi w Spa by L’Occitane. To prawdziwe rytuały pielęgnacyjne: niespieszne kąpiele, regenerujące peelingi, relaksujące masaże przynoszą wytchnienie i tak potrzebną regenerację całego organizmu. W luksusowej przestrzeni znajdziesz nie tylko gabinety zabiegowe i sauny ale też basen, strefę fitness oraz wypoczynkową.

Bogactwo smaków jesiennego menu od Szefa Kuchni cieszy zmysły oryginalnymi połączeniami naturalnych składników. Wzmacnia również organizm, rozgrzewa i energetyzuje. Z pewnością ogromnym atutem tego miejsca jest też sztuka. Ceramika artystyczna, którą znajdziesz zarówno we wnętrzach, jak i w przestrzeni okalającej Uroczysko inspiruje i uwrażliwia na piękno.

Kiedy zwolnisz, pozwolisz sobie odpocząć - poczujesz przypływ nowej energii. Zapalisz się do działania i uwolnisz nowe pomysły. Ta energia Uroczyska zaklęta w najwyższej jakości menu, wspaniałych zabiegach relaksacyjnych oraz naturze, która koi zmysły sprawia, że szybko poczujesz przypływ sił witalnych. To znak, że jesteś gotowy na powrót. Proces holistycznej regeneracji organizmu dopełnił się.

Do zobaczenia wkrótce!

Więcej informacji na: www.uroczysko7stawow.pl