Zaliczana do gigantów produkcji foteli masujących marka iRest, którą wyróżniają ultranowoczesne modele z szeregiem pro-relaksacyjnych funkcji, została właśnie wprowadzona na rynek polski i europejski przez Rest Lords. Łącząc w swoich projektach innowacyjność i szczególną troskę o dobre samopoczucie i zdrowie, inżynierowie marki iRest stworzyli nowe podejście do relaksu w fotelu masującym. 

Innowacyjność i nauka w produkcji foteli masujących

Od początku istnienia marki, a nawet wcześniej, bo już w czasie prac nad jej powstaniem, obszary działalności firmy skoncentrowały się wokół wykorzystania zaawansowanych technologii, prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i współpracy z ośrodkami naukowymi. Połączenie tych elementów do dzisiaj warunkuje produkcję innowacyjnych foteli masujących, które potrafią skutecznie złagodzić bóle, rozluźnić napięcia i przywrócić dobre samopoczucie.

Fotele masujące iRest w Polsce 

Teraz fotele masujące iRest dostępne są w ofercie Rest Lords. Niezwykłymi, odprężającymi możliwościami technologicznymi i robiącym wrażenie designem wyróżniają się trzy perfekcyjnie przygotowane modele. 

Pierwszy z nich, iRest Easyq (A166), to model o kompaktowych wymiarach, który kryje w sobie najważniejsze funkcje. Dzięki SL-shape ramiona masujące poruszające się po odpowiednio wyprofilowanej prowadnicy prowadzą masaż wzdłuż linii kręgosłupa od szyi po pośladki. Dostępny jest tu też masaż stóp, ogrzewanie czy wygodna pozycja zwana Zero Gravity.

Kolejny model jest większy i jeszcze bardziej rozbudowany funkcjonalnie. iRest Supearl (A336) łączy stylowy design z funkcjami z najwyższej półki. Głębokie odprężenie organizmu uzyskiwane jest dodatkowo dzięki wykorzystaniu zaawansowanych funkcji, takich jak rozciąganie, masaż poduszkami powietrznymi. Pojawia się też ugniatający masaż łydek, który za pomocą poduszek powietrznych oraz - po raz pierwszy - systemu mechanicznego, poprawia krążenie i rozluźnia napięcia.  

Ostatnia z nowości to najbardziej zaawansowany technologicznie iRest Brillactiq (A665). To w nim po raz pierwszy pojawia się Health Detection System, czyli system wykrywania stanu zdrowia. Fotel za pomocą specjalnego czujnika mierzy puls, zawartość tlenu we krwi i określa poziom zmęczenia. Na podstawie zebranych informacji dobiera odpowiedni program masażu. Dodatkowo zaawansowany masażer 4D, jeszcze lepiej naśladujący ruch dłoni, wraz ze specjalnie skonstruowaną dzieloną prowadnicą umożliwia ultranowoczesny i odprężający masaż.

Rewelacyjnych doznań dostarczy też imponujący szereg pozostałych funkcji: masaż w systemie 4D, najdłuższy SL-shape, masaż stóp wykonywany rolkami, ugniatający masaż łydek, a także system masażu poduszkami powietrznymi, ogrzewanie czy program automatyczny rozciąganie. 

Fotel masujący w domu 

Podejmując decyzję o zakupie fotela masującego, warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na jego funkcje, ale też na design i kolorystykę. W końcu fotel masujący po dostawie stanie się stałym elementem wyposażenia wnętrza. Może być jego doskonałym uzupełnieniem bądź oryginalnie wyróżniać się na tle pozostałych mebli. W klasycznych przestrzeniach niezastąpiony okaże się iRest Easyq. iRest Supearl ze swoją ekskluzywną formą będzie natomiast idealny do stylowych, niebanalnych pomieszczeń. Najwięcej uwagi swoim designem przykuwa jednak iRest Brillactiq. Wygląd przypominający na pierwszy rzut oka kosmiczną kapsułę doskonale sprawdzi się w nowoczesnych, surowych wnętrzach i na pewno nie pozostanie niezauważony. 

Domowa strefa relaksu 

Strefa relaksu uzupełniona nowoczesnym fotelem masującym to przede wszystkim niesamowita wygoda. W końcu możesz korzystać z masażu o każdej porze i bez wychodzenia z domu. Jesteś w miejscu, w którym czujesz się najlepiej i najbezpieczniej. Tutaj fotel masujący pomoże Ci zrelaksować się po ciężkim dniu. Warto więc choć na chwilę oderwać się od domowych obowiązków, usiąść w fotelu i rozluźnić mięśnie. Masaż przyniesie ulgę, obniży poziom zmęczenia, zapewni przyjemne odprężenie i dobre samopoczucie… zredukuje stres. Tak może być codziennie, o każdej porze, w Twoim domu. 

Więcej informacji o fotelach masujących iRest znajdziesz na stronie restlords.com.