Skorzystaj z wyjątkowej promocji smart cashback od Samsung i zyskaj zwrot nawet do 6000 zł przy zakupie wybranych urządzeń AGD! Odkryj świat inteligentnych technologii Samsung, które ułatwią Ci codzienne życie i pomogą zaoszczędzić pieniądze. Lodówki uczące się Twoich nawyków, pralki zapamiętujące preferencje i zmywarki kontrolujące zużycie energii - to tylko niektóre z innowacyjnych rozwiązań, które czekają na Ciebie w ofercie Samsung. Promocja trwa od 9 kwietnia do 3 czerwca 2024 roku.

Oszczędzaj energię z AI Energy Mode!

Wybór odpowiednich urządzeń AGD do domu, które ułatwią nam codzienne obowiązki, a przy tym oszczędzają energię może bardzo ułatwić nam codzienne życie.

Lodówka, która uczy się nawyków

Lodówka, aby zachować świeżość produktów, musi pracować cały czas i być podłączona do prądu. Lodówki Samsung, zostały wyposażone w moduł wi-fi, który umożliwia podłączenie aplikacji SmartThings. Aby oszczędzać do 15% energii, jednym przyciskiem włączamy AI Energy Mode. W trybie urządzenie uczy się wzorców użytkowania, tworząc algorytm AI, który optymalizuje prędkość kompresora oraz cykl rozmrażania. Lodówka zapamiętuje, jak często ją otwieramy, kiedy wkładamy nowe produkty i dostosowuje pracę tak, aby oszczędzać energię elektryczną.

Skutecznie pranie w zimnej wodzie

A to tylko jedno z urządzeń, które może działać w AI Energy Mode. W przypadku pralki Bespoke AI™ z technologią AI EcoBubble™ możesz zmniejszyć zużycie energii nawet o 70%. Ponadto kiedy często używasz określonych programów prania, pralka AI (z panelem AI Control) zapamięta Twoje preferencje i przesunie najczęściej wykorzystywane przez Ciebie programy na początek listy, aby można było oszczędzić sobie poszukiwań. Zapamięta również temperaturę prania, a program: Pranie Optymalne AI na podstawie między innymi wagi, rozpoznania rodzaju tkaniny i stopnia jej zabrudzenia ustali, ile czasu i detergentu potrzeba do skutecznego i efektywnego jego wyprania wsadu.

Zmywanie i oszczędzanie w jednym

Podobnie sprawa wygląda w przypadku zmywarek Samsung. Podłącz zmywarkę Samsung do aplikacji SmartThings, włącz AI Energy Mode i miej wszystko pod kontrolą. SmartThings Energy będzie monitorować i prognozować zużycie energii elektrycznej przez Twoją zmywarkę. To rozwiązanie pozwoli Ci kontrolować pobór energii i zmniejszyć zużycie prądu nawet o 23%. To tylko kilka przykładów urządzeń, w które możesz się zaopatrzyć w ramach promocji i stworzyć smart home.

Skorzystaj ze smart promocji cashback!

Bądź SMART z promocją Samsung. Kup wybrane urządzenia smart AGD Samsung, zostaw opinię i odbierz zwrot do 6000 zł.

Mechanizm promocji:

  • Kup wybrane produkty smart AGD Samsung w czasie trwania promocji. Promocja trwa od 9 kwietnia do 3 czerwca 2024 r.
  • Podziel się opinią o zakupionym urządzeniu. 
  • Opinia powinna być opublikowana w momencie zgłoszenia i zawierać odpowiednie oznaczenia hasztag #PromocjaSamsungCashbackAGD oraz #OpiniaZaCashbackwPromocji.
  • Zarejestruj się na stronie promocji.
  • Odbierz cashback na konto.

Szczegóły promocji znajdują się na stronie: www.samsung.com/pl/campaign/cashback/smart-promocja/

Organizatorem promocji jest Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.
Promocja trwa od 9 kwietnia do 3 czerwca 2024 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Warunkiem wzięcia udziału jest zakup urządzeń lub zestawów urządzeń Samsung u jednego sprzedawcy za minimalną łączną wartość zakupu określoną w regulaminie promocji oraz opublikowanie opinii. 6000 zł jest wartością maksymalną zwrotu przy zakupie wybranych produktów AGD Samsung u jednego sprzedawcy.

Lista urządzeń biorących udział w promocji, wartości poszczególnych zwrotów oraz szczegóły i ograniczenia promocji na SmartPromocja.samsung.pl