Rozwiązanie typu 2w1

Okapy szwajcarskiej firmy cieszą się popularnością nie tylko ze względu na ich ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, ale również wydajną technologię i walory użytkowe. Oferują one funkcje wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom współczesnych użytkowników. Najnowsza linia okapów Mythos Air Hub zaskakuje tym, że sprytnie łączy podstawową rolę okapu z… filtrowaniem powietrza.

Dwa modele

Dostępne jako nowość na polskim rynku okapy Mythos Air Hub (sufitowy FCMY 120 C WHG A AH oraz ścienny FVMY AH BK F90), są wyposażone w filtry powietrza. Sprawiają one, że w domu - dosłownie i w przenośni - poprawia się atmosfera i mikroklimat. Badania pokazują, jak wiele czynników powoduje, że powietrze wewnątrz pomieszczeń jest często nawet bardziej zanieczyszczone niż to za oknami. Rola filtrów powietrza jest więc niebagatelna.

Funkcja oczyszczania powietrza

Zintegrowany z okapami Franke moduł filtrujący oczyszcza i usuwa z powietrza do 99,99% wirusów i bakterii. Ma on lampę UV-C o właściwościach bakteriobójczych oraz oddzielny silnik i obieg powietrza - niezależny od standardowej pracy okapu. Dzienny program filtrujący służy szybkiej i intensywnej dezynfekcji. Opcja nocna zapewnia długi cykl przy minimalnym poziomie hałasu. Włącza się automatycznie każdej nocy. Co ważne, skuteczność filtra została przetestowana i potwierdzona przez laboratorium Uniwersytetu w Sienie.

Franke, okap sufitowy z linii Mythos Air Hub

Nowoczesna technologia

Okapy Mythos Air Hub to inteligentnie zaprojektowane produkty wyposażone w trzy biegi oraz dwa szczególnie intensywne, pasek LED zapewniający odpowiednie oświetlenie podczas przygotowywania posiłków, wskaźnik nasycenia filtrów, timer oraz w funkcję łączenia się z WiFi i Bluetooth. Charakteryzują się one również dużą praktycznością i wygodą użytkowania. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne poprzez elegancki i intuicyjny ekran dotykowy interfejsu użytkownika. Niebagatelne znaczenie ma również fakt, że posiadają one najbardziej efektywną klasę energetyczną A+.

- Kuchnia jest dzisiaj centralnym punktem naszych domów. Miejscem, w którym spędzamy tak wiele czasu gotując i ciesząc się dobrym towarzystwem rodziny czy przyjaciół. W firmie Franke uważamy, że dobre samopoczucie domowników jest niezwykle ważne. Dostarczamy więc produkt, który umożliwia oddychanie czystym i bezpiecznym powietrzem dzięki najbardziej innowacyjnej technologii i ponadczasowej estetyce - mówi Katarzyna Niezabitowska-Baj, ekspert Franke.

Franke, okap sufitowy z linii Mythos Air Hub

Nowe okapy firmy Franke doskonale wpisują się w filozofię well-being. Dają podstawę do tworzenia zdrowego domowego środowiska służącego efektywnemu wypoczynkowi, a przy tym sprawiają, że kuchnia staje się przyjaznym miejscem, w którym jeszcze chętniej przebywamy.

Więcej informacji na: www.franke.pl