Gepetto od razu wiedział, że z kawałka drewna podarowanego mu przez Wisienkę, wystruga pajacyka. Nie podejrzewał jednak, że pacynka ożyje i przysporzy mu nie lada kłopotów, trosk i zmartwień.

Każdy zna karę jaka spotkała Pinokia za kłamstwo... Wydłużającego się nosa nie wypatrujmy jednak u naszych dzieci, które mówią, że kawałek drewna to miecz rycerza, karabin żołnierza czy łuk Robin Hooda - bo przecież to wszystko jest prawdą! 

Domek na drzewie, drewniaczek Stoisko warzywne z ladą, Drewniaczek Samochód straży pożarnej, Drewniaczek
Domek na drzewie - na górze znajduje się stolik z krzesełkami pod płóciennym daszkiem. Plus huśtawka i winda, producent Play Toys, DREWNIACZEK.EU, 249 zł Stoisko warzywne z ladą, 6 skrzynek na warzywa i owoce, tabliczkę do pisania kredą, haczyk do powieszenia siatek na zakupy i daszek-markizę, producent Play Toys, DREWNIACZEK.EU, 479 zł Samochód straży pożarnej wyposażony w gaśnicę, wąż strażacki oraz obrotową, rozkładaną drabinę, producent Play Toys, DREWNIACZEK.EU, 209 zł

A wyobraźnia po raz kolejny zaskakuje, umożliwiając przeżycie takich przygód, jakich nie zmyśliłby sam Pinokio! Drewniane zabawki zainspirują Twoje dziecko.

Balansujący delfin, Maxizabawa PATATAY - artystyczna seria bujanych zwierzątek
Balansujący delfin, rozwijająca gra zręcznościowa dla dzieci, producent Goki, MAXIZABAWA.PL, 50 zł PATATAY - artystyczna seria bujanych zwierzątek, PATATAY.PL, cena od 350 zł