Salon w amerykańskim stylu
Open Space Interiors, marka Bernhardt

Codzienna dawka mniej lub bardziej intensywnej pracy, by zrealizować „American dream” zwieńczona jest zalegnięciem na przepastnej, wygodnej sofie czy kanapie. Tych w amerykańskim salonie często jest kilka. Nieraz dodatkowo aranżację strefy wypoczynkowej dopełniają fotele. Wszystko po to, by pomieścić bliższą i dalszą rodzinę oraz znajomych. I móc wygodnie rozprostować nogi. 

Salon w amerykańskim stylu
Open Space Interiors, marka Bernhardt

Planując aranżację salonu w stylu amerykańskim trzeba pamiętać, że urządzenie go wymagać będzie ustawienia kilku mebli wypoczynkowych. Duża sofa i fotele lub dwie sofy albo trzy kanapy… Do tego obowiązkowo stolik kawowy, pomocnik, konsola. Dobrze widziane są również pufy. Amerykański „living room” lubi symetrię i wymaga sporej przestrzeni. Odpowiednie jej zagospodarowanie i wyposażenie w wysokiej klasy meble oraz dodatki to zadanie dla znawcy tematu. Zbyt łatwo popaść tu w niezamierzony kicz. Można jednak tego uniknąć, konsultując kwestie projektowe w salonach Open Space Interiors.

Salon w amerykańskim stylu
Open Space Interiors, marka Bernhardt

Sofy, fotele i kanapy dostępne w showroomach tej marki w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Katowicach to prawdziwa „klasyka gatunku”. Klasyczne i modernistyczne meble wypoczynkowe takich firm jak Caracole, Bernhardt i Space-For-All produkowane z wielką starannością dają gwarancję stylu i wygody. Wygody po amerykańsku. www.ospace.com.pl