Aranżując swoje mieszkanie, warto rozpocząć od podstaw, dobierając wymarzoną podstawę. Drewniane podłogi nadają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru oraz ocieplają wizerunek domu. Niech w Twoim mieszkaniu zagości unikatowa podłoga jaworowa, lśniąc nowym blaskiem!

Solidna podłoga jaworowa

Deski podłogowe, wycinane ze starannie wyselekcjonowanego drewna jaworu, mają całkowitą długość 6,8 metra oraz szerokość 24 centymetrów. Takie wymiary stanowią optymalne rozwiązanie dla przestronnych pomieszczeń, które dodatkowo optycznie się zwiększą za sprawą jasnego odcienia desek. Tym, co najbardziej zachwyca w tym modelu podłogi jaworowej, są niewątpliwie wyraziście zarysowane sęki i słoje drewna, które mają wyraźnie ciemniejszy odcień od gładszego rysunku deski, przez co ciekawie kontrastują na jasnym, chłodniejszym tle. Dodatkowego rozświetlenia dodaje pomieszczeniu wykończenie podłogi lakierem na wysoki połysk - taki zabieg zdecydowanie przydaje szyku i elegancji.

Fot. Marchewka

Ponadto podłoga jaworowa jest niezwykle funkcjonalna - nie tylko łatwo ją utrzymać w czystości, ale także jest wykonana na ogrzewanie podłogowe. Dlatego polecamy ją szczególnie tym z Państwa, którzy cenią sobie przyjemne uczucie ciepła w chłodniejsze jesienno-zimowe dni. Gwarantujemy, że komfort użytkowania tego modelu podłogi będzie wręcz nieporównywalny z innymi.

Fot. Marchewka

Niech i Twoje mieszkanie ociepli się - wizualnie i dosłownie, dzięki przepięknej podłodze jaworowej.

Więcej informacji na: www.marchewka.pl