Statystyczny Polak poświęca tygodniowo około dwóch godzin na sprzątanie

Wielu z nas uznaje sprzątanie za czasochłonną czynność, która zdaje się być przykrym obowiązkiem. Według badania przeprowadzonego przez SW Research, aż 67,2% respondentów sprząta minimum dwa razy w tygodniu1, co daje średnio prawie 100 godzin rocznie. Co gdyby ten czas spożytkować na podróże albo rozwijanie swoich pasji, a obowiązek sprzątania zostawić komuś innemu?

Automatyzacja codziennych obowiązków

Roboty sprzątające, wykorzystując zaawansowane sensory i algorytmy sztucznej inteligencji, przynoszą rewolucję w codziennych obowiązkach. Ich zdolność do samodzielnego poruszania się i sprzątania bez ingerencji użytkownika pozwala nam zaoszczędzić cenny czas, który możemy przeznaczyć na inne aktywności. Słuchając potrzeb klientów, firma TP-Link wprowadziła na rynek robota Tapo RV30, sprawiając, że utrzymanie czystości w domu staje się prawdziwą przyjemnością. Zasilany baterią o pojemności 5000mAh, potrafi pracować nieprzerwanie przez 5 godzin na jednym ładowaniu. To szczególnie przydatne w przypadku posiadaczy zwierząt domowych, których futerkowe towarzystwo potrafi stworzyć sporą dawkę nieporządku.

Adaptacyjność do różnych powierzchni

Wprowadzenie Tapo RV30 to także odejście od tradycyjnego odkurzania na rzecz kompleksowej opieki nad podłogami. Zbiornik o pojemności 300 ml w połączeniu z trzema trybami pracy zapewnia efektywne mopowanie różnych rodzajów podłóg, aż do 200m2 powierzchni. Dodatkowo, zastosowany filtr HEPA to gwarancja, że robot skutecznie eliminuje aż 99,9% alergenów, dbając o zdrowie domowników.

Programowalne harmonogramy sprzątania

Tapo RV30 to nie tylko narzędzie sprzątające - to inteligentny asystent, który uczy się naszych zwyczajów. Możemy dostosować harmonogram pracy robota do naszych potrzeb, a nawet określić strefy, do których robot ma ograniczony dostęp. Jeśli zależy nam na tym, by nasz nowy sprzątający sojusznik nie wchodził do konkretnego pokoju, możemy utworzyć wirtualną ścianę. Natomiast chcąc zablokować dostęp do danej części pomieszczenia, wystarczy wyznaczyć strefę zabronioną.

Obsługa z każdego miejsca na świecie przez aplikację mobilną

Dom może być posprzątany w dowolnym momencie, nawet wtedy, gdy jesteśmy poza nim. Tapo RV30 zapisuje lokalnie mapy nawet do trzech pięter, co oznacza, że korzystając z dedykowanej aplikacji na telefony z systemem Android lub iOS, możemy z dowolnego miejsca na świecie, zlecić sprzątanie domu lub konkretnych pomieszczeń.

Podsumowując, Tapo RV30 to nie tylko kolejny robot sprzątający na rynku. To nowoczesne podejście do utrzymania czystości, łączące w sobie efektywność, inteligencję i personalizację. Niech codzienne sprzątanie stanie się łatwiejsze i bardziej przyjemne dzięki technologii, która dostosowuje się do naszych potrzeb. Robot sprzątający dostępny jest również w wersji Tapo RV30 Plus, z automatycznie opróżniającą się stacją dokującą.

1 SW Research, https://swresearch.pl/news/jak-sprzataja-polacy-wyniki-badania, (dostęp:15.11.2023). 

Więcej informacji na: www.tp-link.com/pl