Naturale środki czystości stały się coraz bardziej popularne. Pojawiają się ekologiczne perełki wśród środków czystości jak ZIELKO. Już przyzwyczailiśmy się do bezpiecznych rozwiązań w postaci płynów i past, które doskonale czyszczą i nie pozostawiają duszącego zapachu. Naturalne zamienniki detergentów to produkty ogólnodostępne oraz tanie, dzięki którym możemy zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy, a co najważniejsze są one przyjazne dla środowiska. Aby uniknąć wszechobecnych podrażnień skórnych i alergii rezygnujemy z substancje chemiczne i środki zapachowe znajdujące się w składzie powszechnie stosowanych środków czystości.  

Ekologiczne środki piorące

Pachnące, świeże oraz czyste pranie, bez zbędnej chemii jest możliwe. Spośród dużego wyboru środków piorących zarówno tych tradycyjnych, jak i naturalnych, można odnaleźć perełki z nienagannym składem, o skutecznym działaniu. Doskonale radzą sobie z wszelkimi zabrudzeniami, a przy okazji nie niszczą tkanin i są przyjazne dla środowiska, dzięki zastosowaniu bezpiecznych składników. Staramy się dbać o nasze zdrowie, dlatego zamieniamy konwencjonalne środki piorące na ekologiczne. Alergie i podrażnienia skóry to jedna z bolączek, która dotyka nas coraz częściej, dlatego tak ważny jest naturalny skład, który pozwoli na bezpieczne pranie.

Wśród elokogicznych środków czystości ZIELKO odnajdziemy aż sześć naturalnych produktów, z którymi pranie stanie się przyjemną i wyjątkowo pachnącą czynnością. Wyjątkowe opakowanie to obietnica naturalnych, biodegradowalnych i skutecznych składów, które oczarują świeżym zapachem. Naturalne płyny do prania na bazie mydła potasowego są dedykowane do każdego rodzaju tkanian. Ich sprawdzona receptura oraz ekologiczny skład pomagają usuwać plamy, nie niszcząc tkanin. Miękkość i świeżość nadają praniu płyn do płukania z lanoliną, zapewniając płukanym materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni.

Wydajne (ok. 22 prania), pięknie pachnące i skuteczne. Czy może być coś lepszego?

Więcej informacji na: www.sylveco.pl