Potężna wydajność i precyzja

Sercem urządzenia są niezwykle chłonne szczotki z mikrofibry, obracające się z ponadprzeciętną mocą w przeciwnych kierunkach. Bez trudu radzą sobie z uporczywymi plamami, rozlanymi płynami i zaschniętymi zabrudzeniami, usuwając je za jednym pociągnięciem.

Nowatorska technologia separacji Dyson wykorzystuje dwa oddzielne pojemniki na czystą i brudną wodę. Dzięki temu mokre zabrudzenia są automatycznie oddzielane od suchych, zapewniając higieniczne opróżnianie i obsługę urządzenia.

Pełny 1-litrowy zbiornik czystej wody wystarcza na wydajnie sprzątnięcie powierzchni do 290 m², czyniąc Dyson WashG1 idealnym rozwiązaniem dla dużych domów i mieszkań.

Technologia Dual Extraction Plate gwarantuje ultradokładne czyszczenie na mokro bez pozostawiania smug. Unikalna konstrukcja z dwiema płytkami umieszczonymi tuż przy szczotkach odprowadza nadmiar wody do specjalnego pojemnika, zapobiegając nadmiernemu namoczeniu podłogi.

Równomiernie nawilżone szczotki na całej szerokości, dzięki 26 punktom pulsacyjnym precyzyjnie regulującym przepływ wody do wałków, zapewniają higieniczne i dokładne mycie podłogi.

Dyson WashG1 to połączenie niezrównanej mocy, precyzji i higieny. To idealny wybór dla osób ceniących czystość i komfort sprzątania.

Dodatkowe informacje:

 • Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia twardych podłóg.
 • W zestawie znajdują się akcesoria ułatwiające sprzątanie różnych powierzchni.
 • Odkurzacz objęty jest gwarancją producenta.

- Czyszczenie podłóg na mokro traktuje się jako obowiązek w wielu krajach na całym świecie, a jako że jest to czynność żmudna, powstało wiele rozwiązań, które mają nam w tym pomóc. Rozwiązania te często nie spełniają jednak oczekiwań użytkowników w zakresie usuwania plam, zbierania brudu i efektów końcowych. Inżynierowie z firmy Dyson rozwiązują problemy ignorowane przez innych i nieustannie podejmują wyzwanie tworzenia coraz doskonalszych technologii. To dzięki nim powstał Dyson WashG1, nasze pierwsze urządzenie do ultradokładnego, higienicznego czyszczenia podłóg twardych na mokro - podkreśla Charlie Park, wiceprezes działu Floorcare w firmie Dyson.

Niezwykle chłonne szczotki o przeciwbieżnym obrocie - gwarancja dokładnego mycia

Dwie niezależnie zasilane szczotki o wysokiej prędkości obrotu obracają się w przeciwnych kierunkach, zapewniając szybkie i dokładne usuwanie nawet najbardziej uporczywych plam. Podczas sprzątania szczotki są stale nawilżane czystą wodą, co gwarantuje perfekcyjne rezultaty. 26 punktów pulsacyjnych równomiernie rozprowadza wodę po całej szerokości szczotek, zapewniając równomierne nawilżenie i skuteczne mycie podłogi.

Obie szczotki pokryte są ultragęstą mikrofibrą o zawartości 64 800 włókien na cm2. Dzięki równomiernemu nawilżaniu wałków czystą wodą urządzenie skutecznie usuwa mokre plamy, jednocześnie zbierając brud i trudne zabrudzenia za pomocą gęsto rozmieszczonych włókien. Inżynierowie firmy Dyson umieścili szczotki z przodu i z tyłu urządzenia, aby wydłużyć czas kontaktu powierzchni myjącej z zabrudzoną podłogą, zapewniając szybkie i skuteczne usuwanie plam.

Zalety:

 • Szybkie i dokładne usuwanie uporczywych plam dzięki przeciwbieżnemu obrotowi szczotek o wysokiej prędkości.
 • Równomierne nawilżenie i skuteczne mycie podłogi za sprawą 26 punktów pulsacyjnych rozprowadzających wodę.
 • Usuwanie mokrych plam i zbieranie brudu dzięki ultragęstej mikrofibrze o zawartości 64 800 włókien na cm2.
 • Dłuższy czas kontaktu powierzchni myjącej z zabrudzoną podłogą dzięki szczotkom umieszczonym z przodu i z tyłu urządzenia.

Innowacyjna technologia separacji dla higienicznej obsługi

Nowatorska technologia separacji Dyson dzieli suche zanieczyszczenia od brudnej wody, umożliwiając higieniczne i bezdotykowe opróżnianie urządzenia. Unikalna konstrukcja płytek umieszczonych tuż przy szczotkach odprowadza nadmiar brudnej wody, a dodatkowe szczotki z nylonowym włosiem wewnątrz urządzenia usuwają brud i przenoszą go bezpośrednio do wysuwanego pojemnika.

Pojemnik wyposażony jest w siatkę o oczkach o średnicy 500 mikrometrów, która oddziela drobne zanieczyszczenia od większych. Pompa opróżniająca błyskawicznie odprowadza brudną wodę do specjalnego zbiornika o pojemności 0,8 litra, do którego nie trafiają duże zanieczyszczenia. Dzięki temu, że brud i śmieci pozostają w głowicy, a zabrudzona woda gromadzona jest w osobnym zbiorniku, opróżnianie urządzenia jest niezwykle higieniczne. Oba zbiorniki na wodę mają duże otwory, co ułatwia ich konserwację i czyszczenie.

Po umyciu podłogi urządzenie przechodzi automatyczny cykl samoczyszczenia, w którym obie szczotki oraz pozostałe podzespoły są dokładnie przepłukiwane czystą wodą, co zapewnia ich gotowość do następnego sprzątania.

Zalety:

 • Higieniczne i bezdotykowe opróżnianie dzięki oddzielaniu suchych zanieczyszczeń od brudnej wody.
 • Skuteczne usuwanie brudu i śmieci za pomocą dodatkowych szczotek z nylonowym włosiem.
 • Łatwa konserwacja i czyszczenie dzięki dużym otworom w zbiornikach na wodę.
 • Automatyczny cykl samoczyszczenia zapewniający gotowość urządzenia do następnego sprzątania.

Precyzyjna regulacja nawilżenia dla indywidualnych potrzeb

Dyson WashG1 oferuje 3-stopniową kontrolę nawilżenia wałka, co pozwala dostosować poziom nawodnienia do rodzaju zadania i własnych preferencji: poziom 1, poziom 2 lub poziom 3.

W ramach każdego trybu dostępne są dodatkowo trzy ustawienia, umożliwiające jeszcze bardziej precyzyjne dopasowanie sprzątania do indywidualnych potrzeb. W trybie "boost", uruchamianym osobnym przyciskiem, oba wałki są intensywnie zwilżane, co okazuje się niezwykle pomocne przy usuwaniu uporczywych zabrudzeń lub zaschniętych plam.

Zalety:

 • 3-stopniowa regulacja nawilżenia wałka dla różnych zadań.
 • Dodatkowe 3 ustawienia w każdym trybie dla precyzyjnego dopasowania.
 • Tryb "boost" do usuwania uporczywych zabrudzeń.

- Skuteczność usuwania plam zależy od stopnia nawilżenia podłogi oraz intensywności ruchu powierzchni czyszczącej. Zaprojektowaliśmy nasze urządzenie w taki sposób, aby użytkownicy mieli nad nim pełną kontrolę i mogli wydajnie sprzątać - dodaje Charlie Park, wiceprezes działu Floorcare w firmie Dyson.

Dokładne czyszczenie od krawędzi do krawędzi

Dyson WashG1 zapewnia perfekcyjne czyszczenie od krawędzi do krawędzi dzięki temu, że każda z dwóch wysokoobrotowych szczotek pokrytych mikrofibrą posiada niezależny silnik.

Aby zapewnić doskonałą zwrotność, inżynierowie Dyson zestroili ze sobą dwa silniki, które obracają się ze stałą prędkością dostosowaną do wybranego stopnia nawilżenia. To rozwiązanie ułatwia manewrowanie urządzeniem podczas sprzątania, nawet w trudno dostępnych miejscach. Specjalne kółka znane z odkurzacza Dyson Omni-Glide zwiększają stabilność i zapewniają dodatkowe podparcie, a niska głowica czyszcząca umożliwia łatwe dotarcie do zakamarków.

Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją aktywnego mycia Dyson WashG1™ będzie mozna nabyć w cenie 2999 zł w sklepach internetowych i stacjonarnych Dyson.

Zalety:

 • Dokładne czyszczenie od krawędzi do krawędzi dzięki niezależnym silnikom szczotek.
 • Doskonała zwrotność ułatwiająca manewrowanie.
 • Zwiększona stabilność i podparcie dzięki specjalnym kółkom.
 • Łatwe sprzątanie w trudno dostępnych miejscach dzięki niskiej głowicy czyszczącej.

Dyson WashG1 to gwarancja nie tylko perfekcyjnie czystej podłogi, ale i komfortowego sprzątania.

Więcej informacji na: www.dyson.pl