Ulubiony kiosk LISTOPADOWE WYDANIE W SPRZEDAŻY! Budujemy Dom PRZEJRZYJ ONLINE >>

Home chic

Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda
Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda Malujemy buty, fot. Nastja / DaWanda

Wraz z nastaniem nowej pory roku wyciągamy z szafy stare buty i... często mamy ochotę od razu wyrzucić je do kosza. Jeśli jednak zużycie nie jest zbyt duże, a obuwie sprawdziło się w noszeniu - spróbujmy powalczyć o to, by móc je nosić dalej. W jaki sposób? Pomalujmy buty!

Zobacz więcej
Prezent na Dzień Matki, Dremel
Prezent na Dzień Matki, Dremel Prezent na Dzień Matki, Dremel Prezent na Dzień Matki, Dremel Prezent na Dzień Matki, Dremel

Dzień Matki to dobra okazja, żeby pomyśleć, co może sprawić przyjemność naszym mamom. Może zamiast czekoladek i kwiatów zaserwujesz mamie śniadanie prosto do łóżka i podasz je na samodzielnie przyozdobionej tacy?

Zobacz więcej
Ażurowe jajka
Ażurowe jajka Ażurowe jajka Ażurowe jajka Ażurowe jajka

Wielbiciele nowoczesnych wnętrz powinni zadbać o dekoracje świąteczne utrzymane w podobnym stylu. Doskonale sprawdzą się więc ażurowe jajka z... włóczki!

Zobacz więcej
Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl
Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl Wielkanocne drzewko, fot. majsterki.pl

Zanim drzewa za oknem okryją się zielenią, proponujemy proste w wykonaniu kolorowe drzewko, które przy okazji sprawdzi się jako dekoracja wielkanocna.

Zobacz więcej
Scrabble na ścianie, fot. Bosch
Scrabble na ścianie, fot. Bosch Scrabble na ścianie, fot. Bosch Scrabble na ścianie, fot. Bosch Scrabble na ścianie, fot. Bosch

Marzysz o oryginalnej dekoracji wnętrza, która wyrazi Twój charakter? Zrób na ścianie dowolny napis, inspirowany grą Scrabble. Zobacz, jakie to łatwe!

Zobacz więcej
DIY na walentynki - konfitura ze słodkich słów
DIY na walentynki - konfitura ze słodkich słów DIY na walentynki - konfitura ze słodkich słów DIY na walentynki - konfitura ze słodkich słów DIY na walentynki - konfitura ze słodkich słów

Walentynkowy upominek powinien przede wszystkim wyrażać uczucia, jakimi darzymy obdarowywaną osobę. Dobrze jest też dodać coś słodkiego. Dlatego proponujemy wykonać własnoręcznie konfiturę ze... słodkich słów!

Zobacz więcej
Świeczniki z masy solnej, fot. Wioleta Śnietka
Świeczniki z masy solnej, fot. Wioleta Śnietka Świeczniki z masy solnej, fot. Wioleta Śnietka Świeczniki z masy solnej, fot. Wioleta Śnietka Świeczniki z masy solnej, fot. Wioleta Śnietka

Masa solna to nie tylko świąteczne aniołki. Można z niej również wyczarować niezwykłe świeczniki - do tego kolorowe. Przekonaj się, jakie to proste!

Zobacz więcej
Oryginalny korek do butelki
Oryginalny korek do butelki Oryginalny korek do butelki Oryginalny korek do butelki Oryginalny korek do butelki

W tym tutorialu dowiesz się, jak wykonać dekoracyjne zamknięcie do butelek na bazie zwykłego korka - zobacz, jakie to proste!

Zobacz więcej
Malujemy płytki w kuchni
Malujemy płytki w kuchni Malujemy płytki w kuchni Malujemy płytki w kuchni Malujemy płytki w kuchni

Kuchnia to centralne miejsce mieszkania lub domu. Ale co zrobić kiedy jej zabudowa ma już swoje lata i nie grzeszy urodą? W szybki i tani sposób można przeprowadzić duże zmiany na lepsze - na dodatek samodzielnie. Metamorfoza za pomocą Farb Renowacyjnych V33 daje możliwość wykorzystanie tego co mamy, a równocześnie pozwala na popisanie się własną kreatywnością.

Zobacz więcej
Bałwanek z doniczki, fot. Tesco
Bałwanek z doniczki, fot. Tesco Bałwanek z doniczki, fot. Tesco Bałwanek z doniczki, fot. Tesco Bałwanek z doniczki, fot. Tesco

Tego bałwanka z powodzeniem możesz wykonać razem z dzieckiem. Będziecie mieć razem mnóstwo dobrej zabawy - szczególnie, jeśli zimowa aura nie dopisze i brak śniegu uniemożliwi lepienie prawdziwych bałwanów.

Zobacz więcej
Zobacz także home chic w:

3 numery gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz 3-miesięczną prenumeratę miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS 3 numery "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Salon Czas na Wnętrze

Najaktywniejsi współkreatorzy
naszego magazynu i portalu - creme
de la creme miłośników stylowych
wnętrz - tworzą elitarny Salon CnW.Wydanie tabletowe