Home chic

Pamiątkowy dziennik dla nauczyciela
Pamiątkowy dziennik dla nauczyciela Pamiątkowy dziennik dla nauczyciela Pamiątkowy dziennik dla nauczyciela Pamiątkowy dziennik dla nauczyciela

Zbliża się koniec roku szkolnego. Ale zanim pożegnamy szkołę na czas wakacji, warto pomyśleć o tym, w jaki sposób można podziękować wychowawcy za trud wniesiony w nauczanie naszych dzieci i opiekę nad nimi. Proponujemy własnoręcznie wykonany pamiątkowy dziennik lekcyjny.

Zobacz więcej
Notes na zakupy, Dekupażownia Jagodzianki
Notes na zakupy, Dekupażownia Jagodzianki Notes na zakupy, Dekupażownia Jagodzianki Notes na zakupy, Dekupażownia Jagodzianki Notes na zakupy, Dekupażownia Jagodzianki

Notes na zakupy nie musi być nudny! Nawet coś tak małego i niepozornego może cieszyć oczy i dekorować kuchnię. Wykonaj razem z nami taki ciekawy drobiazg i miej go przy sobie wybierając się do sklepu!

Zobacz więcej
Pudełeczko na drobiazgi, fot. Magdalena Szczęsna
Pudełeczko na drobiazgi, fot. Magdalena Szczęsna Pudełeczko na drobiazgi, fot. Magdalena Szczęsna Pudełeczko na drobiazgi, fot. Magdalena Szczęsna Pudełeczko na drobiazgi, fot. Magdalena Szczęsna

Każda z nas ma tendencje do gromadzenia różnych drobiazgów - mniej lub bardziej potrzebnych. Swoje skarby można schować do ozdobnego pudełeczka, które wykonane własnoręcznie będzie dodatkowo podkreślało wyjątkowość tego, co w nim zamkniemy.

Zobacz więcej
Kieszonkowy notesik
Kieszonkowy notesik Kieszonkowy notesik Kieszonkowy notesik Kieszonkowy notesik

Mogłoby się wydawać, że w dobie telefonów komórkowych, które umożliwiają zapisywanie notatek papierowe notesy odejdą w zapomnienie. Nic bardziej mylnego! Kieszonkowy notesik może stać się skarbnicą złotych myśli, a po latach pamiątką, do której będziemy wracać z sentymentem.

Zobacz więcej
Magdalena Szczęsna - kartka na walentynki
Magdalena Szczęsna - kartka na walentynki - jak wykonać - scrapbooking Magdalena Szczęsna - kartka na walentynki - jak wykonać - scrapbooking Magdalena Szczęsna - kartka na walentynki - jak wykonać - scrapbooking Magdalena Szczęsna - kartka na walentynki - jak wykonać - scrapbooking

Nie potrzeba kart do gry ani ozdobników, a nawet zdolności artystycznych. W kartce na walentynki najważniejsze jest, by z głębi serca napisać, dlaczego kogoś kochamy, cenimy i podziwiamy.

Zobacz więcej

Nowy numer gratis!

Subskrybuj nasz newsletter. Otrzymasz najnowsze E-Wydanie miesięcznika Czas na Wnętrze gratis!

newsletter
Comfort Box Rejs - szuflady stworzone z myślą o kuchni

Szuflady w kuchni to rozwiązanie idealne. Pozwalają maksymalnie wykorzystać przestrzeń dolnych szafek ... czytaj dalej

Jak wybrać materac dla pary?

Podczas wyboru materaca dla pary, „elastyczność punktowa” to ważne pojęcie ... czytaj dalej

Czas na wnętrze
Mamy dla Ciebie prezent!
Zapisz się do bezpłatnego newslettera CzasnaWnetrze.pl i pobierz GRATIS najnowszy numer "Czasu na Wnętrze" w wersji elektronicznej.
W naszym newsletterze znajdziesz:
  • najświeższe trendy w aranżacji wnętrz,
  • nowości ze świata designu i rynku,
  • praktyczne porady, jak mieszkać piękniej i wgodniej,
  • najciekawsze tematy z "Czasu na Wnętrze",
  • informacje o rabatach, promocjach i konkursach.

Czas na wnętrze

Wydanie tabletowe