Rolls-Royce Ghost to jedno z najbardziej prestiżowych aut świata. Jazda nim jest wyjątkowo ekscytująca, a wnętrze oferuje prawdziwe bogactwo doznań.

Wydaje się, że nie można udoskonalić tego, co już jest perfekcyjne, a jednak… Rolls-Royce Ghost z 2018 wydaje się idealną ilustracją dla słów „Take the best and make it better”. Oznacza to stałą pracę nawet nad drobnymi udoskonaleniami. Wnętrze auta oferuje najlepsze materiały - skórę i forniry. Wygląd zegarów oplecionych chromowanymi opaskami przywodzi na myśl luksusowe czasomierze marek premium.

Zachwycają drobiazgi jak idealnie wyprofilowany uchwyt do regulacji nawiewu! Pięknie zaprojektowana i bardzo dobrze wygłuszona kabina Ghosta to idealna sceneria dla najbardziej zaawansowanego technicznie systemu multimedialnego, jaki do tej pory pojawił się w pojeździe marki Rolls-Royce. Przeprojektowany interfejs i większe ekrany dla pasażerów z tyłu to dopiero początek zaproponowanych w tym roku zmian.

System reaguje teraz nie tylko na wcześniej ustalone komendy głosowe, ale odczytuje je z normalnej mowy, a system nawigacyjny korzysta w czasie rzeczywistym z informacji o utrudnieniach w ruchu dostępnych aż w 32 krajach! Nie lada wyzwaniem było dopieszczenie każdego szczegółu w aucie długim na ponad pięć metrów i szerokim na blisko dwa! Podróżujący z