Renault Talisman w oferuje przestrzeń i wygodę. Jego wnętrze urządzone jest w stylu stonowanej elegancji, która nie musi się narzucać.

Na osobowość auta składają się setki detali. Tu każdy szczegół ma znaczenie! Wnętrze Renault Talisman jest przestronne i niezwykle komfortowe. Obszerne przednie fotele z możliwością masażu (sprawdziliśmy, pomaga plecom podczas długiej jazdy, ale nie usypia) i wentylacji zapewniają komfort klasy biznes.

Design podkreśla ergonomię i elegancję wnętrza. Na desce rozdzielczej pojawiają się dyskretne przeszycia, świadczące o wyjątkowej dbałości o szczegóły. A środkowa konsola o minimalistycznej i wyrafinowanej linii zapewnia dostęp do zaawansowanych technologii.

Twórcy modelu Renault Talisman postawili na niezwykłe połączenie luksusu i funkcjonalności.

Wyposażony w kartę Renault Hands Free samochód wita kierowcę: włączają się światła do jazdy dziennej, rozkładają się lusterka boczne, aktywuje się centralny wyświetlacz TFT i ekran systemu multimedialnego R-LINK 2, a w zależności od wersji wyposażenia włącza się oświetlenie wnętrza.

Fotele są bardzo wygodne, a opcja masażu potęguje wrażenie komfortu.

Klapę bagażnika otwiera się bezdotykowo - przesuwając stopą pod tylnym zderzakiem.

Po wyłączeniu silnika fotel kierowcy cofa się o 5 cm, aby umożliwić wygodne opuszczenie auta. Dodatkowo wysiadanie ułatwia także automatyczne światło, które rozjaśnia przestrzeń pod stopami kierowcy.

Pełne harmonii i elegancji kształty Renault Talisman przyciągają wzrok.