Urodzinowa ŠKODA SCALA to pięciodrzwiowy hatchback, który jest praktyczny, elegancki i zapewnia dużą ilość miejsca dla każdego z podróżujących.

Wnętrze urodzinowej Skody Scala

Wnętrze ŠKODY SCALA łączy ergonomię i ekscytujący design z typową dla ŠKODY nowoczesnością. Przyjemną atmosferę tworzą pięknie zaprojektowane kształty, nastrojowe oświetlenie, a także doskonale dobrane materiały, w tym dostępna na życzenie tapicerka z wysokiej klasy mikrofibry Suedia.

Dzięki systemowi ŠKODA Connect kierowca ma dostęp do danych na temat auta z poziomu tabletu lub smartfona.

Po zajęciu miejsca za kierownicą wzrok przyciąga duży wyświetlacz systemu multimedialnego (dostępnego z nawigacją), którego przekątna może wynosić od 6.5 do 9.2 cala.

Ekran dotykowy jest umieszczony w łatwo dostępnym miejscu dla zarówno dla kierowcy, jak i pasażera siedzącego z przodu.

We wnętrzu ŠKODY SCALA projektanci położyli duży nacisk na ergonomię.

Poniżej wyświetlacza znajduje się funkcjonalne podparcie na nadgarstek, które zwiększa komfort korzystania z ekranu dotykowego. Dodatkowo SCALA może być wyposażona w Wirtualny Kokpit o przekątnej aż 10.25 cala (największej w swojej klasie), który pozwala na personalizację ustawień, np. można na nim wybrać swoje ulubione tło (dostępne w pięciu wariantach).

Dzięki kompaktowym rozmiarom, a zarazem przestronności, SCALA sprawdza się zarówno jako auto miejskie, rodzinne lub do dalszych podróży.