Kultowy model Porsche 911 Carrera Cabriolet z otwartym dachem i beztroskie wakacje – nie ma lepszego połączenia na upalne lato!

Jak wygląda w środku Porsche 911 Carrera Cabrio?

Wnętrze tego auta ma charakterystyczne wzornictwo - kokpit modelu definiują czyste, proste linie i umieszczone w zagłębieniach instrumenty. Podobnie jak w przypadku oryginalnego Porsche 911, nowa deska rozdzielcza rozciąga się na całą szerokość, zajmując przestrzeń pomiędzy dwoma poziomymi „skrzydłami”. Z umieszczonym pośrodku obrotomierzem sąsiadują dwa bezramkowe, swobodnie uformowane wyświetlacze, które dostarczają kierowcy potrzebne informacje.

Składany dach w nowym Porsche

Ale najważniejszy w tym kabriolecie jest składany dach. W rodzinie 911 otwarty rodzaj nadwozia po raz pierwszy pojawił się ponad 30 lat temu, a dziś niezmiennie symbolizuje on wyjątkowo intensywne wrażenia z jazdy. Dziś nowy, lżejszy napęd hydrauliczny sprawia, że dach można otworzyć lub zamknąć w zaledwie 12 sekund i to nawet podczas jazdy z prędkością do 50 km/h. Wyjątkowa konstrukcja miękkiego dachu zapobiega jego wybrzuszaniu nawet przy wysokiej prędkości.

Składany dach najnowszego kabrioletu Porsche jest arcydziełem inżynierów.
Bestseller, ikona, maszyna stworzona dla przyjemności jazdy - takie właśnie jest nowe Porsche 911 Carrera Cabriolet!