Wyraziste i kompaktowe nadwozie oraz przestronne, uniwersalne wnętrze. Taki jest nowy Opel Crossland.

Fotele, bagażnik czy multimedia? To m.in. oferuje nowy Opel Crossland!

Poczucie przestrzeni oraz pierwszorzędne ergonomiczne przednie fotele AGR (Aktion Gesunder Rücken e.V. - niemieckie stowarzyszenie na rzecz zdrowych pleców) w Crosslandzie sprawiają, że dalekie trasy można będzie pokonywać w jeszcze większym komforcie. SUV przekonuje także wysokim poziomem funkcjonalności dzięki indywidualnie przesuwanym i składanym tylnym siedzeniom.

Ergonomia przekłada się na bezpieczeństwo. Dlatego zadbano o perfekcyjne fotele dla kierowcy i pasażera.

Tylna kanapa jest dzielona w stosunku 60/40 i można ją przesuwać w zakresie do 150 mm, co umożliwia powiększenie bagażnika z 410 do 520 litrów (najlepszy wynik w tej klasie) w ciągu kilku sekund. Po całkowitym złożeniu tylnych siedzeń pojemność bagażnika rośnie do 1255 litrów.

Kierowca i pasażerowie są również dobrze skomunikowani i mają zapewnioną rozrywkę dzięki systemom multimedialnym w wersjach Radio, Multimedia oraz najwyższej Multimedia Navi Pro z 8‑calowym kolorowym ekranem dotykowym. System Multimedia jest kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto.

Autor
Oceniamy design nowego Opla Crossland
Anna Grużewska
Dziennikarka, redaktorka, miłośniczka designu i malarstwa. Skończyła warszawską ASP i Wydział Dziennikarstwa UW. Redaktor naczelna magazynu Czas na Wnętrze. Ogląda sesje,...