Gdy uprawiamy rośliny doniczkowe, chcemy im zapewnić jak najlepsze warunki. Podstawą jest dobre podłoże. W ziemi wykopanej z ogródka mogą się znajdować nasiona chwastów lub szkodniki. Jej skład również pozostawia wiele do życzenia.

Miłośnicy roślin poszukujący wartościowych rozwiązań do uprawy powinni zwrócić uwagę na podłoża z mikroorganizmami. To nowoczesne produkty, które pozytywnie wpływają na wegetację i kondycję roślin, przyspieszają ich wzrost oraz korzystnie oddziałują na ukorzenianie, kwitnienie i owocowanie. Innowacyjne podłoża do roślin z aktywnymi biologicznie mikroorganizmami na rynek ogrodniczy wprowadziła firma Green Garden.

Mikroorganizmy przekształcają zawarte w podłożu składniki do form lepiej przyswajalnych przez rośliny, poza tym utrzymują strukturę gruzełkowatą i stabilne pH podłoża. Rośliny mają różne wymagania uprawowe, dlatego ważne jest dostosowanie rodzaju podłoża do potrzeb danego gatunku.

Podłoża uniwersalne z mikroorganizmami doskonale nadają się do uprawy roślin w domu, na balkonie, na działce czy pod osłonami. Gdy zastosujemy podłoże do kwiatów z mikroorganizmami, będziemy dłużej cieszyć oczy pięknymi kwiatami.

Green Garden oferuje doskonale zbilansowane, specyficzne podłoża z mikroorganizmami do konkretnych rodzajów roślin, na przykład do iglaków, róż czy pelargonii.

Podłoże uniwersalne z mikroorganizmami jest idealne do uprawy warzyw, bo zawiera bogatą mikroflorę bezpiecznych bakterii kwasu mlekowego, bakterii fotosyntetyzujących oraz drożdże. GREEN GARDEN