Wykwintny czterodaniowy obiad od przystawki po deser w ciągu godziny? Potrzebny będzie sztab kucharzy albo... piekarnik Franke z funkcją Kompletne Menu.

Do takiego piekarnika możemy na raz wstawić np. tosty, zupę, rybę i ciastka, włączyć program Kompletne Menu i zająć się... gośćmi. Po 23 minutach urządzenie samo przypomni nam, że przekąska jest już gotowa do podania. Podobnie potem z zupą, daniem głównym i deserem. A jeśli się zagadamy, też nie będzie tragedii, bo sprytny piekarnik zadba o to, żeby niewyjęte na czas danie nie spiekło się za bardzo. Prawda że proste?

Proces pieczenia jest tak zaprogramowany, abyśmy musieli obawiać się, że ciastka waniliowe przejdą zapachem ryby albo czosnku z grzanek. Korzystając z funkcji Kompletne Menu, musimy pamiętać tylko o jednym - aby potrawy wstawić do piekarnika we właściwej kolejności - przekąskę na górną półkę, niżej pierwsze danie, potem drugie, a deser na sam dół. Potem wybieramy jeszcze, czy danie główne jest mięsne, czy rybne, a resztę piekarnik zrobi sam.

Piekarniki Franke z funkcją Kompletne Menu

  • Crystal Black (CR 910 M BM 60+),  Crystal White ( CR 910 M WH 60+),  Crystal Steel (CR 910 M XS 60+) - z pełną automatyką w cenie 4999 zł.
  • Crystal White (CR 981 M WH M), Crystal Black (CR 981 M BM M),  Crystal Steel (CS 981 M XS M) - w cenie 4199 zł.
  • Smart (SM 981 M XS) - cena 2999 zł.

 źródło i zdjęcie: Franke