Kup szafkę, a komplet ręczników pod kolor dostaniesz gratis! Do końca listopada 2011 roku trwa promocja mebli łazienkowych Aquaform. Każdy, kto kupi szafkę podumywalkową z kolekcji San Remo, Amsterdam, Palermo, Decora lub Portofino, dostanie komplet ręczników w tym samym kolorze.

A jest w czym wybierać, bo promocyjne szafki (i ręczniki) są aż w 5 kolorach: waniliowym, antracytowym, bordo, fioletowym i cappuccino.

Waniliowe lub cappuccino spodobają się miłośnikom ciepłych i jasnych wnętrz. Bakłażanowy fiolet i bordo to z kolei propozycja dla amatorów designu i mocnych akcentów w łazience. Oba kolory świetnie komponują się z ciemnobrązowymi kafelkami, więc jeśli ktoś chce dodać pazura łazience, która mu się opatrzyła, jest doskonała okazja.

Dla niezdecydowanych bezpiecznym rozwiązaniem jest neutralny antracyt - pasuje praktycznie do wszystkiego.

Wszystkie szafki mają fronty na wysoki połysk odporne na wilgoć, zarysowania i promieniowanie UV, więc długo zachowają efektowny wygląd. Szuflady z mechanizmem hamującym i domykającym zamykają się płynnie, cicho i bezpiecznie. Bez obaw, nawet dziecko nie przytnie sobie palców.

Szafki podumywalkowe Aquaform są w różnych rozmiarach. Do każdej dobierzemy także umywalkę i lustro z oświetleniem. W kolekcjach San Remo, Palermo, Amsterdam, Decora i Portofino znajdziemy także wysokie lub niskie szafki wiszące, szafki z lustrem nad umywalkę oraz praktyczne szafki z koszem na bieliznę.

Komplet ręczników - ręcznik kąpielowy 140 cm × 70 cm i mniejszy - 100 cm × 50 cm.

Szafki objęte promocją

 • Szafka podumywalkowa Palermo
  Szer. 525 mm, wys. 405 mm, gł. 400 mm
  Cena: 599 zł
 • Szafka podumywalkowa San Remo
  Szer. 600 mm, wys. 440 mm, gł. 500 mm
  Cena: 858 zł
 • Szafka podumywalkowa Amsterdam
  Szer. 600 mm, wys. 440 mm, gł. 495 mm
  Cena: 979 zł
 • Szafka podumywalkowa Decora 70
  Szer. 690, wys. 440 mm, gł 490 mm
  Cena: 818 zł
 • Szafka podumywalkowa wysoka z szufladą Portofino
  Szer. 600 mm, wys. 550 mm, gł. 460 mm
  Cena: 1291 zł

źródło i zdjęcia: Aquaform