Październik to miesiąc wali z rakiem. W tym roku do akcji włączyła się także firma Flügger. Wprowadziła limitowaną edycję tapet Fiona z kwiatami piwonii, oczywiście różowymi, bo różowa wstążka to symbol walki z nowotworem piersi.

Motywem przewodnim kolekcji jest kwiat piwonii, który oznacza szczęśliwe życie. 30 złotych ze sprzedaży każdej rolki tapet Fiona firma Flügger przekaże na budowę Domu chorych na raka w Warszawie , którego pomysłodawcą jest Stowarzyszenie Amazonki Centrum.

- Będzie to dom - mówi Elżbieta Kozik, prezes Stowarzyszenia Amazonki Centrum - gdzie chory na raka znajdzie profesjonalną pomoc, opiekę i wsparcie na każdym etapie leczenia. Takiego miejsca jeszcze w Polsce nie było.

- Przyłaczenie się do tej szlachetnej idei wydaje się naturalnym gestem. Kolekcja tapet Fiona Piwonia powstała właśnie po to, aby pomagać potrzebującym – mówi Małgorzata Undziłło, country manager firmy Flügger. - Nasi koledzy w Danii, Norwegii i Szwecji współpracują w podobny sposób z Danish Cancer Society. Mamy nadzieję, że wzór piwonii na ścianie rozjaśni wiele twarzy, a dzięki sprzedaży tapet pomoże stowarzyszeniu w realizacji szczytnego celu.

Nowa kolekcja tapet o wzorze piwonii dostępna jest od 1 października w sklepach Flügger farby w całej Polsce.

Wirtualna piwonia też pomaga

Na potrzeby akcji firma Flügger uruchomiła także serwis internetowy www.piwoniatozycie.pl, w którym będzie można znaleźć m.in. informacje o akcji i kolekcji tapet Fiona Piwonia. Jest też aplikacja do przesyłania wirtualnych piwonii. Za każde 500 piwonii utworzonych przez internautów Flügger przekaże kolejne 30 PLN na konto Stowarzyszenia Amazonki.

W kampanii można wziąć udział również wchodząc na profil Piwoniatozycie na Facebooku lub uczestnicząc w akcjach organizowanych w centrach handlowych. Szczegóły na www.flugger.pl.

źródło i zdjecie: Flügger